folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder [Büyük Sorun] Titanium Backup Yedekleri Geri Yükleme

[Büyük Sorun] Titanium Backup Yedekleri Geri Yükleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocalar benim emektar telefonda titanium ile aldığım yedekleri ne yaptıysam geri getiremedim. Rom atarken bir problem olmadı herşey tıkırında ama işlemler bittikten sonra yedekleri kendisi algılamıyor. Yani başlangıçta yedeklerimi görmüyor. Hem hafıza kartına hem dahili hafızaya attım yedekleri ama okumadı. Listelenmiyor yedeklerim. (SuperSU ile ilgili bir sıkıntı yok. Güncel sürüm) Bu yedekleri telefona bir şekilde okutmam lazım. :((

Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?

adamhakli tarafından 08/May/16 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Güncel. .

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

bir ihtimal busybox kurulu mu hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Tövbe bismillaah. Telefon ne sürümü ne, hangi titanyum, hangi yıldayız, burası neresi??? 

hea bir de şeyi dene, SuperSU emulatör içinde veriyor su iznini onu ayarlardan kaldırman lazım. İngilizcesi Mount Namespace separation, onu seçmezsen salak titanyum yedekleri geri yükleyemiyor. 

SweetyVolty tarafından 09/May/16 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Tövbe bismillaah. Telefon ne sürümü ne, hangi titanyum, hangi yıldayız, burası neresi??? 

hea bir de şeyi dene, SuperSU emulatör içinde veriyor su iznini onu ayarlardan kaldırman lazım. İngilizcesi Mount Namespace separation, onu seçmezsen salak titanyum yedekleri geri yükleyemiyor. 

Hocam o seçili ama yine tık yok. Geri yükleme yapmıyor titanium... :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

neyin yedeği hocam bu romun mu mesajlarınmı galerinmi neyin tam olarak 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ayarlarından backup klasörünü seçtinmi tekrar?

öyle seçmediysen otomatik kendi tanımaz. Her seferinde ayarlar- backup location dan backup klasörü nerdeyse orayı bul select folder seç. 

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Üstad seçili olmayacak zaten seçili olunca hepsi kendine has kullanıyor (safe) yazıyorsa o iş yaş haberin olsun, onun tikini kaldır sonra restart at sonra dene 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

neyin yedeği hocam bu romun mu mesajlarınmı galerinmi neyin tam olarak 

Uygulamaların yedeği hocam.. Yeni rom attığın zaman mesela bu yedekleri geri yükleyip uygulamayı kaldığın yerden kullanıyorsun... 

Bunun yanında mesaj, arama kayıtları, Wifi kayıtları, vs. birçok şeyin yedeği alınabiliyor... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

ayarlarından backup klasörünü seçtinmi tekrar?

öyle seçmediysen otomatik kendi tanımaz. Her seferinde ayarlar- backup location dan backup klasörü nerdeyse orayı bul select folder seç. 

Seçiyorum hocam onda sıkıntı yok. Yedekleri görüyor o sayfada ama ana geri yükleme durumda tanımıyor uygulamaları. Yani mesela uygulamaya ait yedeklerin klasörünü gösteriyorum. Görünüyor orada hiç bir sıkıntı yok. Ancak uygulama sayfasına geri döndüğüm de orada uygulamalar görünmüyor ki geri yükleme yapayım. (filtre ayarlarından ''yedeklendi''yi seçmen gerek demeyin onu da yaptım sıkıntı yok. Ama ne ettiysem görmüyor uygulamaları..)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Üstad seçili olmayacak zaten seçili olunca hepsi kendine has kullanıyor (safe) yazıyorsa o iş yaş haberin olsun, onun tikini kaldır sonra restart at sonra dene 

Hocam kaldırdım tikini ve telefonu yeniden başlattım, şimdi başka ne yapmam lazım benim? Tık yok yedeklerde.. 

adamhakli tarafından 09/May/16 20:29 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 1549 Toplam Mesaj: 15
geri backup görünmüyor titanium yedekler gelmiyor