C++ Gorsel Eğitim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    konuyu hortlattım pardon ama lisansı ne bunun ses yok yaw azalıp duruyor bazı konular yok andy yardım et :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    hackerteam550 bunu yazdı:
    -----------------------------
    konuyu hortlattım pardon ama lisansı ne bunun ses yok yaw azalıp duruyor bazı konular yok andy yardım et :D
    lisansı sallıcan sallama numara giricen sesi azalıp durur vista kulanıyorsan

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

EntelKoylu bunu yazdı:
    hackerteam550 bunu yazdı:
    lisansı sallıcan sallama numara giricen sesi azalıp durur vista kulanıyorsan

nası sallıcam hocam yaw :D bi örnek no verirmisn?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    umarım işe yarar bişeydir, biriside şöyle freeware cinsinden bir C++ editörü önerse keşke

herşeyin bir şeyi vardır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

StigmatA bunu yazdı:

xz bunu yazdı:
    umarım işe yarar bişeydir, biriside şöyle freeware cinsinden bir C++ editörü önerse keşke

Dev C++ 

doğru ya böyle bişey vardı , daha iyisi yapılmadı demek yıllardır

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 1985 Toplam Mesaj: 16