folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder C++ Soruyu Doğru Çözdüm Mü ?

C++ Soruyu Doğru Çözdüm Mü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı
    plA bunu yazdı
    Altair bunu yazdı
    plA bunu yazdı

Neden C++?

Neyi kastettiğini anlamadım.

Neden  C++ öğrenmeye başladın ? Yani niye C# değilde C++ ? bu böyle gider aga bi an önce cevap ver:D

Senin beynin C++ öğrenmeye yetmiyor diye neden herkesi C# cı yapmaya çalışıyorsun? Hepsinin yeri ayrı, sen muhasebe programına geri dön canım hadi öptüm.

Ben samimi bir şekilde soru sordum, arkadaşın "xx yüzünden vs." tarzı cevap vermesini beklerken , sen hangi göt deliğinden saddamın scud füzeleri gibi fırlayan bok gibi atılıp böyle bir düşünce koydun la ortaya? 

Hocam bendeki heves bir dönemde Visual C# a heves etmiştim ondan öncede Php diğer ikisi biraz yarım kaldı açıkçası sonunu getiremedim vaktim olmadığı için. Ama şuan sıfırdan bir girişle C++ a yöneldim Visual C# kadar konuşma diline yakın olmasada benim için sıkıntı değil. 

Edit = bu arada kodta \n yerine /n kullanmışım kimsede uyarmamış :(. ifleri falan attım gitti 5-6 satırlık kısacık bir kod yaptım.

Altair tarafından 18/Eki/14 20:55 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı
    Tengri bunu yazdı
    plA bunu yazdı
    Altair bunu yazdı
    plA bunu yazdı

Neden C++?

Neyi kastettiğini anlamadım.

Neden  C++ öğrenmeye başladın ? Yani niye C# değilde C++ ? bu böyle gider aga bi an önce cevap ver:D

Senin beynin C++ öğrenmeye yetmiyor diye neden herkesi C# cı yapmaya çalışıyorsun? Hepsinin yeri ayrı, sen muhasebe programına geri dön canım hadi öptüm.

Ben samimi bir şekilde soru sordum, arkadaşın "xx yüzünden vs." tarzı cevap vermesini beklerken , sen hangi göt deliğinden saddamın scud füzeleri gibi fırlayan bok gibi atılıp böyle bir düşünce koydun la ortaya? 

ahahahahhadhahadhahahahahahaha saddamın scud füzeleri akşam akşam yarıldım ya :DDDDDDD

Ignorance is bliss.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

forumda gergin dakikalar :)

Toplam Hit: 3879 Toplam Mesaj: 14