folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Çalınan İnstagram Hesabını Nasıl Geri Alıyoruz?

Çalınan İnstagram Hesabını Nasıl Geri Alıyoruz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Arkadaşımın eşinin instagram hesabını klasik phishing yaparak çalmışlar. 24 saat olmadı. E-posta yı da değiştirmişşler. Çift taraflı doğrulamayı da kapatmışlar. Nasıl geri alınabilir? Bu durumlarda instagrama ticket falan açabiliyo muyuz? Hesabı oluşturduğu maili yazarak şifreyi kurtarmaya çalıştığında bu defa böyle bir mail yoktur hatası geliyor e-posta değiştiği için.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

phishing yaptıkları site belli mi. genellikle scriptlerinde xss açığı oluyor. bu yöntemle elemanların vpn felan kullanmamışlarsa (gördüğüm kadarıyla kullanmıyorlar) iplerine ulaşabilirsin ayrıca cookie bilgilerini alıp scriptin yönetim paneline girebiliyorsun.  elemanları da ip adreslerinizi biliyorum savcılığa şikayet edecem şeklinde tehdit edip şifreyi geri alabilirsiniz diye düşünüyorum.

doktor instagramlarını çalanların bu şekilde ip ve cookie bilgilerini almıştım.(antep ve mersin çıktı)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Sorayim hocam hemen.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    techkaan
    techkaan's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

bugün whatapptan bir mesaj geldi. nokta(.) göndermiş. +1 li bir numara idi. ve instagram business yazıyordu kullanıcıda..baya phishing idi. hesap noktadan sonra flood şeklinde kişi paylaştı tabi engeli bastım hemen. bu olaydan sonra instagram adresim kapandı. baya kullanıcı bulunamıyor. hangi mail adresimle kaydoldum hatırlamıyorum ama tüm maillerimi kontrol ettim. bu instagram hesabını geri açtırmak için ne yapabilirim. 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

bugün whatapptan bir mesaj geldi. nokta(.) göndermiş. +1 li bir numara idi. ve instagram business yazıyordu kullanıcıda..baya phishing idi. hesap noktadan sonra flood şeklinde kişi paylaştı tabi engeli bastım hemen. bu olaydan sonra instagram adresim kapandı. baya kullanıcı bulunamıyor. hangi mail adresimle kaydoldum hatırlamıyorum ama tüm maillerimi kontrol ettim. bu instagram hesabını geri açtırmak için ne yapabilirim. 

Bu nasil bir saldiri

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 1091 Toplam Mesaj: 6
instagram