folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çalınan Laptop Hakkında

Çalınan Laptop Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

bir arkadaşım 2-3 gün önce Amerika'dan dönmüş gece 12 sularında eve girdiğinde bilgisayarının çalındığını görmüş , kamera kayıtları v.s. den gece 11 de çalan kişinin yüzünü dahil bulmuşlar. Arkadaşın istediği şu çalınan 2 adet laptopun fiyatı kendisi v.s. değil içindeki bilgiler lazım. bilgisayların kutuları duruyor bilgilere veya bilgisayarların kendilerine ulaşabilecek kişiye bir miktar ücret ödeyebileceğini söylüyor.  

Dell Inspiron (2012 alınmış)

Casper netbook (Yeni)

Seri numaraları vs. var işte Kutu üstünde bulunan bütün bilgiler elimizde 

Yardımcı olabilecek var mı?

NOT: arkadaş kardiolog ve içinde 3-5 yıllık tezi duruyor. Bundan dolayı baya önemli 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam çalan kişi formatlayıp elden çıkarmıştır şimdiye.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

bit pazarlarını gez

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sahibinden'e bakın hocam. Oraya ilan vermiş olabilir hırsız. Bu kadar önemli bir tez hazırlanıyorsa insan bi bulut servisine yedeklemez mi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam letgo dan bakabilirsin kesin letgoya düşecek o laptop

genelde bakıyorsun perpa da biri satıyor gidiyorsun adam bende öğrenciden aldım memlekete gidicem ihtiyacım yok diye verdi felan diye çanak tutuyorlar ama allah kolaylık versin zor artık veriler

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işte önemli verileri hep 2.5 inclik haricide saklıyıcaksın. arkadasına geçmiş olsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

inşallah bulur.

illa 2 3 bulut hesabında olmalı 1 buluta güvenilmez

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

abi tez bilgisayarda mı saklanır ya :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Gecen bizim bolumde asistanlardan birisinin bilgisayar ucmus , tezi cop olmus. Tam bu muhabbet donerken bizim prof geldi...amk cloud denilen bir sey var bu devirde dedi ! :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada ufak bir bilgi :

Google dökümanları drive kapasitesinden düşmüyor. Sınırsız ofis belgesi depolayabilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geçmiş olsun 1 ay önce aracımı soymuşlardı, teybin ve çalınan herşeyin bilgisi tam olduğu halde bulamadılar hocam. Bit pazarını gezdim ikinci el satan yerlere baktım ama yok. Hatta ramazan da semt içinde vurgunlar olmuş. Ben sanayiciden şüpheleniyorum, ama mütahit bürosuna felan girmişler, arkadaşın aracına dadanmışlar, bunun gibi bir çok olay aynı semtte ve bulunamadılar. Adamlar nasıl bir ekipse artık bilmiyorum... Hatta kamera kaydı vardı şüphelendiğim kişinin aracına benzer araç geçiyordu mahalle çıkısında cami kamerası görüyordu. Adam 3 gibi ben petroldeydim diye ifade vermiş. Olay gece 2 sonrası oluyor. Gece 2'de eve girmiştim. İşte kameraya bakmışlar plaka okunamıyormuşta vs vs daha soruşturuluyormuş felan. Bunlar malları stokluyor sanırım bi arana öyle bir haber okumuştum, hırsız yakalanıyor, mallar bir depoda kim kimin hangisi kendinin bilmiyor, hırsız çaldıkları malları sahiplerine kendi eli ile şu senin şu senin diye teslim ediyor.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
Toplam Hit: 3299 Toplam Mesaj: 12
laptop hırsızlık