folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çalıntı Bilgisayar Belli Olurmu

Çalıntı Bilgisayar Belli Olurmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DeFactorx bunu yazdı:
    -----------------------------
    student bunu yazdı:

Geçen gün haberlerde çıkmıştı ,çalıntI Not bookları düşük fiyatla satan bir kişi , notebooktaki bilgileri silmeden satmış , alan kişide şüphelenip notebookta ki firmayı aramış.Çalıntı bilgisayarı satan kişi yakalanmıştı.

Eğer aldığın bilgisayarın çalıntı olduğunu düşünüyorsan sende içindeki bilgilere bak, sahibini bulabilirsen haber ver.Belkide bilgisayardaki bilgiler , bilgisayrdan çok daha değerlidir.Hem sen çalıntı bilgisayar kullanmamış olursun hem de bilgisayarı çalınan kişi hem bilgisayarına hem de bilgilerine kavuşur.

Kendini bilgisayarı çalınan kişi yerine koy ,ona göre düşünüp karar ver.

selam ve dua ile,

zuahzauzhua selam ve dua ile ne demek a.k yim 

----------

mesaj sonuna saygılarımla , en i,çten dilekleimle   yazılır ya , işte öyle birşey , sen takma kafana fazla ,

selam ve dua ile , :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi
    Tanidigim birisi var 2 sene format yapmadan kullandi , hala kullaniyoo ama onlarinki kamyondan düsme idi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    sahmaran bunu yazdı:
    Tanidigim birisi var 2 sene format yapmadan kullandi , hala kullaniyoo ama onlarinki kamyondan düsme idi
    zuahahahah :D kamyondan dusme :D hicbisey olmas merak etme... benim pc yi daha yeni topladim icinde 1 tane bile lisansli parca yok.. hepsi calinti :D hem calinti pc daha hizli calisiyo... :D (ne alakaysa :D)

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bsw
    Bsw's avatar
    Erkek
    abi çalıntı dedin ekran kartı ram'den çalıyo mu baksana bide ona merak ettim şimdi.. sinir olurum öyle ekran kartlarına paylaşımlı derler resmen çalıyo lan..

Keser döner sap döner dün yedim tavuk döner..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    galip
    galip's avatar
    Erkek
    arkadaşlar  benimde  2 hafta önce pc çalındı  çalıntı  pc len  nasıl bağlanırlar  anlamıyorum   bu kadar asiyetsiz insanlar  var demek   ben rahat olamam yani   bukadar ..allah biliyor ya başka bişey demiyorum hırsızlık  çalmak  kul hakkı  yemek dünyada en büyük günahlardan birisidir....

üç yıl kapımda baktığımım köpeğim memati bile terk etti gitti.2013 çok şey öğrendim çok şey kaybettim >>>(((:
Toplam Hit: 5815 Toplam Mesaj: 16