Çalışma Masası Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

selamlar, evdeki çalışması çöp oldu yeni alacağım pc vs koyuyorum klasik. bütçe 2k civarları max sallanmayan iyi birşey arıyorum mümkünse montaj hizmetide olsun tavsiyesi olan varmıdır? Vivense ikea vs baktımda bilemedim.

insidae tarafından 07/May/23 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek

Ben Mordeka'nın beyazını kullanıyorum. Oldukça memnunum.

Mordeka: https://www.vivense.com/mordeka-kitaplikli-calisma-masasi-modeli.html?recommended_by=instant_search&recommended_code=%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma%20masas

Ancak tekrar seçme şansım olsa Theos alırdım.

Theos: https://www.vivense.com/theos-rafli-calisma-masasi-modeli.html?recommended_by=instant_search&recommended_code=%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma%20masas

Sunta olduğu için sende hızlıca montajını yapabilirsin.

Acı Çekene Saygı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

yıllar önce adoreden ceviz masa almıştım, 11 yıl falan oldu hala sapa sağlam, gayet memnunum.

adorenin ucuz ve dandik ürünleri de var, ancak kaliteli ürünleri de var, gidip tekzen, koçtaş vs yerlede görmek lazım.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

2021 yılında 340 tl ye almıştım, gayet memnunum masanın dokusu ve büyüklüğü tam istediğim gibi.

https://www.trendyol.com/ceramical/calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-atlantik-cam-60-x-140-cm-p-99925605

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

geniş alan lazım bir sürü eşya koyarım diye büyük L masa istiyorsan Adore Newyork L almıştım ben 2014 yılında. (şunun beyazı => https://www.vivense.com/adore-mobilya-newyork-l-ofis-masa-tori-modeli.html)
    ama boyutlara dikkat etmek lazım ben aldığımda büyük model vardı, sonra boyutlara dikkat etmeden arkadaşa ve babama da aldık küçük bi model geldi yine L olarak. Çok büyük masa istemeyen için o da uygun ama sallanıyor felan biraz dandik hissettiriyor bu modelin yanında. Tekrar büyüğünü bulamamıştık üretmiyorlardı daha ama şimdi bakınca Vivense, Koçtaş vs stok gözüküyor.

Büyük ve sağlam bir arkadaş arıyorsan bu uygun bence hocam.

edüt : önerimi yarı yarıya geri alıyorum, bnm önerdiğim modelin boyutları 200*180miş ve masa derinliği de 100 cm.  Ama attığım likteki de çok küçük değil yine ve masa derinliği felan güzel gözüküyor. standart masalarda 58 cm oluyor masa derinlikleri o zaman darlanıyorum ben

MaviGozluDev tarafından 07/May/23 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben de masa ariyorum, tam belirlemedim ama söyle bir sey düsünüyorum. Suan evden %100 homeofice calisiyorum o yüzden elektrikli ayarlanabilir masa alma planim var. Aslinda L seklinde masam var bana sadece elektrikli ayaklar lazim. O yüzden sadece ayaklari da satiyorlar. 

Eger senin masanin tahta kismi iyiyse, ayak alip onu monte edebilirsin tablaya. 

Evden calisiyorsan, yüksekligi ayarlanabilir masa mantikli. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

ben de masa ariyorum, tam belirlemedim ama söyle bir sey düsünüyorum. Suan evden %100 homeofice calisiyorum o yüzden elektrikli ayarlanabilir masa alma planim var. Aslinda L seklinde masam var bana sadece elektrikli ayaklar lazim. O yüzden sadece ayaklari da satiyorlar. 

Eger senin masanin tahta kismi iyiyse, ayak alip onu monte edebilirsin tablaya. 

Evden calisiyorsan, yüksekligi ayarlanabilir masa mantikli. 

bende hevesliyimde tr çok pahalı elektrikliler 
    şunu gördüydüm geçen elerkikli değil ama kolu çevirip kaldır indir yapıyon mekanizma sağlammıdır değilmidir bilemiyorum

https://www.ikea.com.tr/urun/trotten-beyaz-120-160-cm-yuksekligi-ayarlanabilir-masa-alt-iskeleti-40507342

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

bende hevesliyimde tr çok pahalı elektrikliler 
    şunu gördüydüm geçen elerkikli değil ama kolu çevirip kaldır indir yapıyon mekanizma sağlammıdır değilmidir bilemiyorum

https://www.ikea.com.tr/urun/trotten-beyaz-120-160-cm-yuksekligi-ayarlanabilir-masa-alt-iskeleti-40507342

Evet bunu gördüm. Ikea'ya gitme firsatim oldugu zaman inceleyecegim ama elektrikli olani almak istiyorum. Burda aralarinda cok fark yoktu diye hatirliyorum. Incelersem o ürüne de bakarim saglamligi konusunda bilgi veririm.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

İkea bekant sağ köşe kullanıyorum, yeni aldım 2 ay oldu,ne kol ağrım kaldı, ne de alan sorunum, şiddetle tavsiye ederim hocam.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

selamlar, evdeki çalışması çöp oldu yeni alacağım pc vs koyuyorum klasik. bütçe 2k civarları max sallanmayan iyi birşey arıyorum mümkünse montaj hizmetide olsun tavsiyesi olan varmıdır? Vivense ikea vs baktımda bilemedim.

İkeaya git beğendiğin modelin resimlerini çek mezura ile ölç. Kullanacağın yeri ölç, istediğin ekstraları not et, cad cam bilen birine çizdir. En yakın demirciye git ayaklı gönyeli iskeletini yaptır. Marangoza git istediğin ahşabın seç ölçüleri ver kessin versin. Şarjlı matkap akıllı vidayla demir iskelete çak. Böylece tam yerine uygun, çalışırken sallanmayacak istediğinde tekerlek frenlerini indirip temizlik yapabileceğin, materyalini kendin seçmiş olduğun bir masan olur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

İkea bekant sağ köşe kullanıyorum, yeni aldım 2 ay oldu,ne kol ağrım kaldı, ne de alan sorunum, şiddetle tavsiye ederim hocam.

Siyah almadin dimi hocam? :D

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 1171 Toplam Mesaj: 14
ikea calisma masası calisma masa vivense