folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çalışma Sandalyesi

Çalışma Sandalyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Hocalar,

Çalışma masamda kullanmak için bir adet çalışma sandalyesine ihtiyacım var. 

Elinde fazla olan varsa satın alabilirim veya satın alınabilecek ucuz bir yer bilen var mıdır? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

ucuzdan kastın ne bilmiyorum ama adore vlt180 aldım metro dan çok memnunum.

yıl sonu ev dağıtan öğrencilerin buluştuğu facebook sayfalarına bak, ordan uyguna bulabilirsin.

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

ucuzdan kastın ne bilmiyorum ama adore vlt180 aldım metro dan çok memnunum.

yıl sonu ev dağıtan öğrencilerin buluştuğu facebook sayfalarına bak, ordan uyguna bulabilirsin.

Bir yerde kampanya tanıdık bişi vardır diye dedim :) Koltuk güzelmiş. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

hocam eğer cidden çalışacaksan , yani günde 10 saat o sandalyede oturacaksan 1000 liraya kadar düşünmen lazım. patron aldı 10 tane saldalyeyi 5000 liraya ama akşama kadar en ufak bel ağrısı olmadan çalışıyoruz. eve gelip popoma batan sandalyeye oturasım gelmiyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numanbaba
    numanbaba's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

hocam eğer cidden çalışacaksan , yani günde 10 saat o sandalyede oturacaksan 1000 liraya kadar düşünmen lazım. patron aldı 10 tane saldalyeyi 5000 liraya ama akşama kadar en ufak bel ağrısı olmadan çalışıyoruz. eve gelip popoma batan sandalyeye oturasım gelmiyor

marka modeli nedir ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    numanbaba bunu yazdı
    tustanbakanadam bunu yazdı

marka modeli nedir ?

yarın işe gidince yazarm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

1000 liramı sandalye?

şu bildiğimiz oturulan mı?

sizin bahsettiğiniz başka birşey galiba. ne gibi mağrifetleri var?

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

1000 liramı sandalye?

şu bildiğimiz oturulan mı?

sizin bahsettiğiniz başka birşey galiba. ne gibi mağrifetleri var?

Günde 10 saat oturup senin bir parçan hatta bir uzvun oluncaya kadar kullandığın o sandalyeye bırak 1000TL yi gerekirse 10000TL bile verilir. Bunu yaşamadan kimse anlıyamaz. Özellikle göte batan sandalye ve belini ağrıtan sandalyelerde oturunca anlıyor insan.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Az once bedavaya verdim bir office chair

All I need is a possibility.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

zamanında patron kolruğu diye satılan koltuklardan almıştım 400 TL' ye sanırım. Günde 18 saat pc başındayım oram buram ağrımıyor haftada 2 gün şirkete gidiyorum oradaki siktiri boktan office chairlere oturuyorum sanırım bana özgü bi özelliğim olan oturduğum nesneyi kendime göre şekillendiriyorum epi topu  50-75 tl olan office chair bile bel mel ağrıtmıyor önemli olan oturma pozisyonunu iyi ayarlamak gerekirse koltuğun üzerine peluş bi minder atmak o yüzden çok fazla rakamlara takılmamak gerekir diye düşünenlerdenim...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Bence bu sitedekiler için çok daha önemli bu koltuk meselesi, çoğunuzun işi masa başı, hemde diğer masabaşı gibide değil bildiğin tam manası ile masa başı bir insan sabah 8 den akşam 6 ya kadar öğle arası hariç hiçmi oturduğu yerden kalkmaz?, Ki  bazılarınız sabah 12 de bilgisayarın başında gece 1 2 ye kadar.

İnanın rahatlıktanda öte sağlık, senelerce böyle oturunca ne olur o?, yani bunları alırken ilk önce sağlık açısından da düşünmeli ve o 1 milyarlık sandalyeler felan inanın gerçekten hak ediyor,  1 bucuk milyara televizyon alasıya 1 milyara sandalye al bence televizyon daha gereksiz bir malzeme, insanlar kullanmadığı halde ne oldupu belli olmadı halde İphone 5 alırken sadece alo demek için Galaksiler taşırken normalde 12 saat değerilini üzerine koydupun  şeymi saçma? gereksiz?

1 milyara alsan 10 taksik yaptırsan aylık 100 liraki bunun 6 ay sonra S modeli .ıkıp değiştirmek zorunda kalmazsın ,bir sandalyey en azından ama en azından 5 sene kullanırsın.

1 milyara birde normal bulunan ordan burdan gerekirse ikinci el yada ucuzunu 700 e felan rahatlıkla buluna biliyor bunların

Bu senin çalışma ortamın, sermaye olarak gör yav nasıl bilgisayarın iyi olmak zorundaysa programlama için bu değerlini koyduğun yerde iyi olmaz zorunda, sen buna evdeki koltuktan daha fazla oturuyosun

Bizin Ps ci abi var 2.700 e aldı ama süper yav,sonuna kadar hak ediyor,ne şekilde oturursan otur kamburunu çıkartsan bile sırtın boş değil yav süper işte anlatılmaz yaşanır :D

Paran varsa alıcan yoksa bile alıcan, birkez kullanılmayan çeyizlik için okadar paralar veriliyor, veya kadınlar birgün giyerim diye aldıkları elbiseler ayakkabılar var, ne giderin var?, sigarayı bırakıver işte, aylık 150 tl en azından 150 tl kar dır sigarayı bırakmak onunlada taksitlerini ödersin

Bence fazla bile önemli sandalye

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 1579 Toplam Mesaj: 12