folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty 4 Severler Bi Bakarmısınız!

Call Of Duty 4 Severler Bi Bakarmısınız!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

mürtler evde tadilat oldugu için 4 gün nete giremedim bilgisayar oyunları aldım bunun içinde cod 4 var cod 4 ü yükledim crack filan attım oyuna gireyim derken şöle bi hata veryiro

(Başlık)            iw3spexe- Bileşenin Konumu Bulunamıyor      (Başlık)

d3dx9_34.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.

die hata veriyor

Saygılarımla!

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Oyunun kurulum klasöründen directx'i bul yükle.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

http://img199.imageshack.us/img199/5854/adszxjf.png ble bişe çıkıyor evet de hayırda desem girmiyo

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek
    directx 9 yüklesene kardeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    RootB bunu yazdı:
    -----------------------------
    directx 9 yüklesene kardeş
    la yaptım olum olduda single playerda olmuyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Oyun en son çalıştığında hatalı kapandığı için o şekilde uyarı veriyor. Evet ya da hayır dedikten sonra ne çıkıyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam bi call of duty nin a.çıllırken zenci adam varya o çıkar gibi oluyor hemen 1 saniyede kapanıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Oyunu komple kaldır tekrar yükle demekten başka birşey gelmiyor aklıma. Yine olmazsa oyunun 1.7 yamasını yükle. Yanlış hatırlamıyorsam 1.6 sonra da 1.7 yüklemen gerekiyor. 1.7 indir 200 MB falan değilse 30-40 MB ise 1.6 da indir sırayla yükle. Sonra aşağıdan 1.7 Crack'i yükle dene bakalım.

http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_call_of_duty_4.shtml#Call%20of%20Duty%204%20v1.7%20[MULTI]%20No-DVD/Fixed%20EXE

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    şu oyunu indiriyim dedim netten 68 part a.k yemedi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    bu oyun 100 partda olsa değer inanın (:

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:

mürtler evde tadilat oldugu için 4 gün nete giremedim bilgisayar oyunları aldım bunun içinde cod 4 var cod 4 ü yükledim crack filan attım oyuna gireyim derken şöle bi hata veryiro

(Başlık)            iw3spexe- Bileşenin Konumu Bulunamıyor      (Başlık)

d3dx9_34.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.

die hata veriyor

Saygılarımla!

şimdi başlat --> çalıştır açıp dxdiag yazıyorsun ve ekran kartını ws. öğreniyorsun biliyorsan sorun yok..

ekran kartı güncelleştirmesini yapıyorsun sorun bitiyor.. 

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
Toplam Hit: 1913 Toplam Mesaj: 15