folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Modern Warfare 3

Call Of Duty Modern Warfare 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

merhabalar.zamundadan bi kaç link buldum ama rusça olmasından korkuyorum yine bi bok anlayamayabilirim.indirdiğiniz sağlam ingilizce oyun yarıda bitmeyen bir torrent var mı ? tek link olursa iyi olur saygılarımla

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

http://www.torrent-oyun.com/index.php?action=dlattach;topic=12283.0;attach=26484

karahanx tarafından 23/Oca/13 01:30 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Bizi 61 kenara...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam kaç yıllık üyesin yaw  , isohunt a girip aramayapmak veya torrentz eu da bilemedin katz da arama yapmak bu kadar mı zor bilmiyorum ki :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam kaç yıllık üyesin yaw  , isohunt a girip aramayapmak veya torrentz eu da bilemedin katz da arama yapmak bu kadar mı zor bilmiyorum ki :)

isohunttan dilim 7 8 kere yandı 40 gb boşa gitti diyebilirim sikseler indirmem.kath.ph ye ise güvenli internet girmiyor maalesef.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Eğer oyunu daha önce indirmiş iseniz Crack dosyası forumda birkaç kez zaten paylaşılmıştı. Arama yaparak bulabilirdiniz.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

merhabalar.zamundadan bi kaç link buldum ama rusça olmasından korkuyorum yine bi bok anlayamayabilirim.indirdiğiniz sağlam ingilizce oyun yarıda bitmeyen bir torrent var mı ? tek link olursa iyi olur saygılarımla

oyunu bitir (single) sonra fourdeltaone A girip multi patch indir :) Online oynarız :) Suan prestige 9 level 70 im :D bilek gücü ile :D

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ne kadar bunun fiyati steam de?

belki herboku bilen cok zeki ama bizi rezil etmemek icin susup konusmayan mukemmel muritlerimizden biri, bunuda biliyorsa bir cevap versin bize...

garga tarafından 23/Oca/13 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

zomundadan indirebilirsin hocam indirdim ingilizce mevcut

test 1 2
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

ne kadar bunun fiyati steam de?

belki herboku bilen cok zeki ama bizi rezil etmemek icin susup konusmayan mukemmel muritlerimizden biri, bunuda biliyorsa bir cevap versin bize...

$69.99 USD 

bir gariplik var çünki black ops 2 

$59.99 USD

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Call-Of-Duty-Modern-Warfare-3-PC//Oyunlar/Savas/urunno=0000000378334

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

nick i görür görmez hemen aklım gitti oyunda neredeyse 2-3 elde bir us army ranger oluyoruk :)

sesi hala kulagımda.

Toplam Hit: 1860 Toplam Mesaj: 14