folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cam Filmine Ceza Durumu [Soru]

Cam Filmine Ceza Durumu [Soru]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

2 numara diye tabir edilen cam filimleri var tam iki senedir muayeneden sonra taktırmıştım bi kaç güne kadar muayene var bakalım ne diyecekler alınan son duyumlara göre hafif kusurlu olarak geçiyormuşssun muayeneden. 2 senedir kimse çıkıpta birşey demedi cam filimlerime ön cam hariç her yer 2 numara film .. 3 numara taktırma kapkaranlık oluyor geceleri özellikle.. 2 numara gayet iyi. 2 gündüz 1 gece uygulama yapan polisler çevirdi şöyle bir baktılar ama bişey demediler. arabaya bağlı hocam eğer çok cuvabba cubba facalı falansa hemen çeviriyorlar ve cezayı geçiriyorlardı en son ama şuan ceza yok diye biliyorm..

Çok ağır bir modifiye yok hocam, şunun gibi araç camları filmsiz sadece : http://www.korfeztuning.com/modifiye/arabalar/Chevrolet-96482-b.jpg

Hatta aynısı diyebiliriz.

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

Hocam Ön cam hariç film bizde çekmiştik ama uygulamada trafik polisleri şoför ve hemen yan camındaki filmleri sökmemezi istedi aksi takdirde kendileri söküp araç hakkında işlem yapacaktı Mecburi 2 camında filmini söktük.Muayene esnasında sökülmesi lazım

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

seninki biraz fifi :) yakışır ama memurun o anki psikolojisine bağlı işte herşey  166 tl cezası + sökme muhabbeti var . bi ara klima kullanımınından tasarruf ettirdiği için devlet abartı olmamak kaydıyla izin verecek diye haberler çıktı ama yasalaşmış birşey yok sanırım. Fakat şöyle bir durum var Metrobüslerin hepsine 3 hatta 4 numara cam filmi çekmişler :D klimadan tasarruf için büyük ihtimal peki metrobüse serbest niye bize yasak?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

seninki biraz fifi :) yakışır ama memurun o anki psikolojisine bağlı işte herşey  166 tl cezası + sökme muhabbeti var . bi ara klima kullanımınından tasarruf ettirdiği için devlet abartı olmamak kaydıyla izin verecek diye haberler çıktı ama yasalaşmış birşey yok sanırım. Fakat şöyle bir durum var Metrobüslerin hepsine 3 hatta 4 numara cam filmi çekmişler :D klimadan tasarruf için büyük ihtimal peki metrobüse serbest niye bize yasak?

hocam ben anlamadım bu devletten birşey makam araçlarının da çoğu filmli vatandaşa gelince yasak yasak yasak.Herşeyi kendi leyhine çeviriyorlar.İzin haberi bir ara dolaşıyordu evet ama devlet yine rafa kaldırmış belli.

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Underground bunu yazdı
    ExcaliburTBT bunu yazdı

hocam ben anlamadım bu devletten birşey makam araçlarının da çoğu filmli vatandaşa gelince yasak yasak yasak.Herşeyi kendi leyhine çeviriyorlar.İzin haberi bir ara dolaşıyordu evet ama devlet yine rafa kaldırmış belli.

bende anlamadım hocam aslında devlete faydası var yakıt tüketimi düştüğünden dolayı çevre daha az kirlenecek vs.vs. güvenlik nedeniyle aracın  içi görünmesi gerekiyormuş ulan van/panelvan ın içini nasıl görüyorsun?? yıllardır şu konuya bi çözüm bulamadılar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

muaineden kusurlu geçersin ama polis ceza yazabilir 

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Konuyla alakasiz olacak ama, su basligi her gordugumde Cam diye bi film varmis da ona ceza kesilmis gibi dusunuyorum. :)

Bortubocek sever
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

film çekmek serbest.yasak kalktı.araba muayeden falan geçiyor.sorun yok.arabada film çekili.muayeneden geçti.poliste bir şey demiyor.

sansar55 tarafından 11/Tem/13 19:35 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

film çekmek serbest.yasak kalktı.araba muayeden falan geçiyor.sorun yok.arabada film çekili.muayeneden geçti.poliste bir şey demiyor.

Bilmedigim bir haber mi yapildi bu gunlerde hocam. En son 2 hafta kadar once aracin camlarina film cektirenlere ceza diye bir haber yayinlamisti.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

Bilmedigim bir haber mi yapildi bu gunlerde hocam. En son 2 hafta kadar once aracin camlarina film cektirenlere ceza diye bir haber yayinlamisti.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24719628.asp 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3510 Toplam Mesaj: 25