Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

LG

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Hocam imkanın varsa kurutma özellikli al derim. Yıkayıp kurutuyor ve makineden çıkarıp giyip gidiyorsun çok pratik oluyor. 

Caglar.Boss
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

arçelik al geç 

1200 devir olsun kurutmuyor  yoksa

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı

Hocam imkanın varsa kurutma özellikli al derim. Yıkayıp kurutuyor ve makineden çıkarıp giyip gidiyorsun çok pratik oluyor. 

Utu gerekmiyor mu? Kuru derken devirle mi kurutuyor yoksa havayla mi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Kurutmalıya bulaşma.  Ayrı kurutma makinedi alacaksan o da ısı pompalı olsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

LG

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Kisa yikama programi olan ve program cesidi bol olan bir makina iyi olur.

1000 devir uzeri

Kg kismini ihtiyaca gore sen belirle eskiden 5 kglik vardi bence tek kisi yasayan için gecerli artik, 7 8 9 kg ailenin kalabalıkligina gore belirle.

Içine koydugun camasirin ne kadar kg olduğunu sensörle anlayip ona gore programlayan var.

Buharli bilmem ne, kurutmali şöyle şöyle, kazani su malzemeden bilmem nesi seramikten olsun diye abartanlar var. Bunlar da ekstra maliyet demek.

Yedek parca ve servis ağı da uzun vadeli kullanım bekliyorsan dikkate alirsin.

Kolay Gelsin.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Bir de yikamayi durdurup unuttugunuz giysileri ilave edebildiginiz modeller var.

Inverter motor uzun ömür vs.

Son olarak da program sureleri cok gec bitebilen modellere (4 saat gibi) dikkat edin diye ekstra not duseyim.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

bende arıyorum kurutmalı modellere baktım genelde hem çamaşır makinası hem kurutma özelliği olan cihazlara bulaşma dediler ayrı bir kurutma al dediler

aynı şekilde  f/p ürünü hem çamaşır makinası hem kurutma alacağım bende tavsiye bekliyorum bütçe max 7.5

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çamaşır makinesi bozulunca tamiriyle uğraşmayıp yenisini almak lazım. Senelerce banyoda su buharı yiye yiye makine hem elektronik hemde mekanizma olarak çürüyor.

Zaten uygun mimaride çamaşır makinasının yeri işliktir. Banyoda çamaşır makinası olmaz. İmkanınız varsa mutlaka makinanıza ayrı bir alan yaratın.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 1852 Toplam Mesaj: 22
kurutma makinesi tavsiyesi çamaşır