folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Cambly Tarzı İngilizce Konuşma Programı English Ninjas Faydalımı?

Cambly Tarzı İngilizce Konuşma Programı English Ninjas Faydalımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bugün English ninjas diye bir ingilzice konuşma sitesine üye olmak istiyorum üyelik paketlerinde 

günde 10 dakika 5 gün aylık 116,64 

günde 10 dakika 3 gün aylık 95,04 liraya geliyor

sizce ingilizcemi geliştirmek için bu programa üye olmalımıyım cambly tarzı bir uygulama bu.

Bu tarz uygulamaları kullanıp ingilizcesini geliştirebilen insanlar varmı aranızda?

Yardımcı olursanız sevinirim.

https://englishninjas.com/tr/student/subscription

Tekkeli tarafından 04/Tem/20 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Merhaba
    Gramer ve kelime ezberin nasil?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Ben haftada en az iki gün yabancı bir firma ile toplantı yapıyorum. Bence süreler çok az. Ama tabiki İngilizceni geliştiriyor. Sadece kısa vadede çok bir şey bekleme bence, uzun vadede işe yarayabilir.

Bence pahalı ama... 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Bende çok araştırıyorum TL'ye dönünce fiyatlar uçuyor. Tabiki değer ama para yok :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Merhaba

ingilizce seviyem pre intermediate'dan bşraz daha fazladır ama ben en az upper intermediate olmak istiyorum

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Bende çok araştırıyorum TL'ye dönünce fiyatlar uçuyor. Tabiki değer ama para yok :)

fiyatı cambly'nin yarısı o yüzden ucuz geldi bana

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tekkeli bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Merhaba

ingilizce seviyem pre intermediate'dan bşraz daha fazladır ama ben en az upper intermediate olmak istiyorum

upper olmak birşey degilki o halde. 1 haftada olursun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

https://discord.gg/english

cmonn, this is free! Dont forget to give me the fucking +rep!

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

https://discord.gg/english

cmonn, this is free! Dont forget to give me the fucking +rep!

terazinin tozunu aldım

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Takipteyim discord olan link nedir ilteris hocam?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bu tarz seylere neden para verilir ki anlamadim..

Birazcik kafanizi calisitirin :) anadili ingilizce olan biriyle sohbet etmek elbette iyidir ama belli bir süre buna gerek yok.. Internette yiginla ingilizce ögrenen yabancilar var, onlarla iletisim kurup pratik yapin. Skype ya da whatsapplarini isteyin ara ara konusun.. Böyle böyle gelistirin kendinizi.. Ben hatirliyorum da üniversite zamaninda ekvatorlu biriyle skype üzerinden konusmustum baya bi heyecanlanmistim. Ingilizcesi benimkinden iyiydi ama aksan cok kötüydü, zar zor konustum.. Daha sonra erasmus macerasi baslayinca daha cok pratik yapma sansim oldu. Ama aklim olsaydi gitmeden cok önce böyle yabancilarla pratik yapardim..Anadili ingilizce olanlarla da yapabilirsiniz.

Tandem uygulamalarina, sitelerine vs bakin.. Sizin anadilinizi ögrenen ve anadili ingilizce olan kisileri bulun, onlar sizinle ingilizce pratik yapsinlar siz de türkce.. 10 dk ile olacak is degil..

Her gün bir konu belirleyip o konuyla ilgili sohbet edin, siyaset olur din olur futbol olur, korona olur..Okudugunuz kitap olur, izlediginiz filmler diziler olur. Konulardan bol yok.. Konusmadan önce konusma kaliplari hazirlayin, yeni kelimeler ögrenin ve karsidaki kisiye bu kelimeleri anlatin. Cesitli oyunlar oynayin vs :) Her sey sizin kabiliyetinizle, hayal gücünüzle ve hevesinizle ilgili..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1729 Toplam Mesaj: 13
ingilizce english ninjas ingilizce dil eğitimi cambly