Camp Sessions

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamadam
    gamadam's avatar
    Erkek

Dostlar merhaba,

İçerisinde yer aldığım bir projeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ben ve bir kaç fotoğraf/video sanatçısı arkadaşlarımla beraber; kolektif bir bilinçle yola çıktığımız projemizin ismi: Camp Sessions.

İzmir'de başladığımız fakat ileriki dönemlerde yurdun geneline ait şahane doğa ziyaretlerimizle devam edeceğimiz; kamp alanları, ormanlar ve tüm doğal güzelliklerin yanıbaşında kamp yapıp müzikle besleyeceğimiz bir proje için kolları sıvadık.

Soğuk havanın yarattığı olumsuz koşullara rağmen geçtiğimiz günlerde ilk içeriğimizi yayınladık :).

Destek olmak için abone olmanızı, takip etmenizi içeren temennilerimi belirtip şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Saygıyla,

Aşık Veysel - Güzelliğin On Para Etmez

Instagram sayfamız

gamadam tarafından 20/Şub/20 20:58 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

İnstagramda RambleSoul var hakkıyla yapıyor. O tadı yakalarsanız güzel kitleniz olur hacıbi  :)

temanız güzel + takip + like attım <3 

Shephard tarafından 20/Şub/20 21:05 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

abone aşqı! , 140journos belgeseli bekliyorm.

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

güzel amma masanın üstündeki ne? kutu kola tarzı bişi kötü görüntü oluşturuyor bence.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

güzel amma masanın üstündeki ne? kutu kola tarzı bişi kötü görüntü oluşturuyor bence.

Ben beğendim ve abone oldum. Yalnız o havadan çekimleri ve ne bileyim orman içinde yürüyüş çekimleri yapıp şarkı çalarken aralarda geçiş yaparsanız daha güzel olur diye düşünüyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Çok güzel, soft, dinlendirici...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

10 derece gibi hava şartlarında kullanabileceğim ekipman tavsiyesi verebilecek var mı ?  çadır, tulum, mat, içlik, çorap ve diğer bilimum ekipman.  çok uçuk kaçık fiyatlı olmamak şartı ile.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamadam
    gamadam's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Ben beğendim ve abone oldum. Yalnız o havadan çekimleri ve ne bileyim orman içinde yürüyüş çekimleri yapıp şarkı çalarken aralarda geçiş yaparsanız daha güzel olur diye düşünüyorum.

Sonraki kamplardaki katılımcı sayımızın artmasıyla da (hava koşulları burada etkili :) kesinlikle yapacağımız ve planladığımız şeydir.

Yine de öneri için teşekkürler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamadam
    gamadam's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

10 derece gibi hava şartlarında kullanabileceğim ekipman tavsiyesi verebilecek var mı ?  çadır, tulum, mat, içlik, çorap ve diğer bilimum ekipman.  çok uçuk kaçık fiyatlı olmamak şartı ile.

Çadır önerim kesinlikle fresh and black (Quechua) modelidir. 

20 derece standardında, boyun içinde uygun olan bir tulum öneririm; ortalama fiyatı 100-TL civarıdır.

Mat için 10mm soğuktan koruyan özellikli öneririm.

İçlik ve çorabının termal olması hayat kurtarır.

Bunun dışında 10 dereceden daha da soğuk havalarda veya karlı atmosferlerde kuracağın çadırda uyuman için; mümkün ise bir şişme yatak öneririm ve matının üstüne şişirip üstünde tulum içerisinde uyumanı tavsiye ederim. Çok soğuklarda yatarken yerden yüksek olmanın avatanjı var. (veya şişme matları da tercih edebilirsin fakat yatak mesafesinde uzaklaşamazsın yerden)

"Bilimum ekipman" tanımına çokca şey girebilir fakat bunların çoğu ilgi alanın ve kamp amacınla doğru orantılı yani kişiseldir.

Son olarak soğuk havada kamp fikrinin hayat kurtaran bir öğesi olarak -özellikle toplanılacak çalı çırpının mümkün olmadığı ya da içlerinin boş olduğu alanlarda- "meşe odunu"nu belirtmek isterim. Mümkün ise gecenin uzunluğuna göre 1-2  çuvalla gidersen keyifli bir akşam geçirmene sebep yaratmış olursun :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Adamım dvm. Destek olalım. 

https://t.me/pump_upp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    gamadam bunu yazdı

Dostlar merhaba,

İçerisinde yer aldığım bir projeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ben ve bir kaç fotoğraf/video sanatçısı arkadaşlarımla beraber; kolektif bir bilinçle yola çıktığımız projemizin ismi: Camp Sessions.

İzmir'de başladığımız fakat ileriki dönemlerde yurdun geneline ait şahane doğa ziyaretlerimizle devam edeceğimiz; kamp alanları, ormanlar ve tüm doğal güzelliklerin yanıbaşında kamp yapıp müzikle besleyeceğimiz bir proje için kolları sıvadık.

Soğuk havanın yarattığı olumsuz koşullara rağmen geçtiğimiz günlerde ilk içeriğimizi yayınladık :).

Destek olmak için abone olmanızı, takip etmenizi içeren temennilerimi belirtip şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Saygıyla,

Aşık Veysel - Güzelliğin On Para Etmez

Instagram sayfamız

Nerede bu Karagöl

Ne Mutlu Türk Doğana..