folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Çanakkale 18 Mart Üniversitesini Bilen ?

Çanakkale 18 Mart Üniversitesini Bilen ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı

Rektörüne dikkat. Çok çalışkan,başarılı bir adamdır. Ama... :))

Aynı rektördenmi bahsediyoruz? Ortalama 2 haftada bir trt ye çıkıp hükümet politikaları doğrultusunda yorumlar yapan biridir. Cumhurbaşkanı eski danışmanıymış galiba. Kendi iddiasına göre Türkiyenin en büyük ilahiyat fakültesini yaptırmıştır. Tıp fakültesi inşaatı ilahiyatla beraber sürüyordu ama bitmedi. Sonradan öğrendikki para sorunu varmış. Belediye 400 bintl destek çıkma kararı aldı. ilahiyat fakültesine para bulan ama tıp fakültesine bulamayan biridir. Bence üniversitenin eğitim seviyesi japonca dışında düşüktür.
    Rektörün iyi taraflarıda var tabi. Mesela kasıntı değlldir. Kipa da alışveriş yapar, herkes gibi sıraya girer. Sokaklarda tekbaşına gezerken görebilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    hazir konu acilmisken çanakkalede bulusalim bi ara
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Ben de Çanakkale'de okudum. Terzioğlu'daydı bizim bölüm.

Şehir olarak güzel yer, yaşanası yer ama bölümlerin çoğu boktan maalesef (büyüük bir çoğunluğu.) Rektör de bolca eleştirilen bir rektör, ona yorum yapmayayım internette biraz ara istersen. Bir arkadaş Japonca demiş sadece ama Fizik bölümü de sağlamdı benim zamanımda. Ülkenin en büyük gözlemevi orada.

İşletmeyi bilemem ama bilgisayar mühendisliğini pek tavsiye etmem artık.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

çomü ve çanakkale güzel şirin tavsiye ederim... çanakkale buluşmasına da her türlü varım...

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı

Rektörüne dikkat. Çok çalışkan,başarılı bir adamdır. Ama... :))

Aynı rektördenmi bahsediyoruz? Ortalama 2 haftada bir trt ye çıkıp hükümet politikaları doğrultusunda yorumlar yapan biridir. Cumhurbaşkanı eski danışmanıymış galiba. Kendi iddiasına göre Türkiyenin en büyük ilahiyat fakültesini yaptırmıştır. Tıp fakültesi inşaatı ilahiyatla beraber sürüyordu ama bitmedi. Sonradan öğrendikki para sorunu varmış. Belediye 400 bintl destek çıkma kararı aldı. ilahiyat fakültesine para bulan ama tıp fakültesine bulamayan biridir. Bence üniversitenin eğitim seviyesi japonca dışında düşüktür.
    Rektörün iyi taraflarıda var tabi. Mesela kasıntı değlldir. Kipa da alışveriş yapar, herkes gibi sıraya girer. Sokaklarda tekbaşına gezerken görebilirsiniz.

Konu gizli değil,sıkıntı olabilir. PM attım.

Toplam Hit: 1657 Toplam Mesaj: 16