folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Canlı Listelerimiz

Canlı Listelerimiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Sincap mobilyaları kemiriyor mu? tuvalet alışkanlığı kazanıyor mu?

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çektikçe eklicem

http://img848.imageshack.us/img848/898/p0502121116.jpg

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

1 ay önce felan mutfağa girdiğimde buldum bu güvercini evimiz 5.katta hangi sebeple geldiğini bilmiyorum ama tek ayağı topallıyordu bir yerde incinmiş olacakki bize sığınmış. İyi basamıyordu geldiğinde durumu hızla iyileşiyor evde bakıyorum bir yere siniyor ellemessen orda kalıyor zatne yerini bellemiş olacakki cam açık olduğu halde dışarı çıkma kaçma hissi yok iyileşsin birine vercem ama çok alıştım sadece kuşu izlemesi bile keyif verici uğur okurmu bilmem ama ismi brown :D

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Humanka
    Humanka's avatar
    Dişi

Benim pitbull cinsi bir köpeğim 2 tane muhabbet kuşum 1 tane de kapluşum vardı. kaplumbağam öldüğünde çok üzülmüştüm. Benim peder bey de sağolsun üzüldüm diye gidip kocaman akvaryum almış. 4 sarı prenses 2 imparator 8 tane Ahli. Balıklar zamanla teker teker ölmeye başladı. İlk başlarda bende sorun var sandım. Sonra gözlemlediğimde balıkların birbirini yediğini anladım. Petshop'a sordum , adam malawi cikletlerinin aynı alanda aynı şartlarda yaşayabildiğini ve birbirini kesinlikle yemeyeceğini söyledi. Aslında bunlar etçil balıklar ama kendi türlerini yediklerine dair hiçbir bilgi yok. Yamyamları bana denk geldi sanıyorumki  :( Neyse velhasıl kelam birbirlerini tükete tükete en son 1 tane kaldı . Daha önce malawi gölü cikletlerinden besleyen oldu mu ? Bu konuyla ilgili bilgi sahibi arkadaş varsa yardımcı olsun :D Balıklar çok güzel , hareketli ve ilginç türlerdi. Sürekli akvaryumdaki taşları ağızlarına alıp başka yerlere taşıyor kendilerine yuva yapıyorlardı :( Birbirlerini yiyince iyice soğudum ama yine beslemek istiyorum :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------

1-618-GR bunu yazdı:

HolyOne bunu yazdı:

Hocam tatlı suda yaşayabilen ahtapotun varmı?

Sincap biraz düşünüyorum ama nasıl bir hayvandır bilmiyorum ısırırmı, kaçsa geri gelirmi vs

Tatlı su olarak direk orda yaşayan bir ahtapot türü görmedim ( bazı nehirlerde yaşadığı varmış ) ama boğa köpek balığı vücut sistemine yakın evrilmeler olabilir bazı türlerde, mesela her tür köpek balığı ölür gider tatlı suda boğa köpek balığı hariç çünkü tuza ihtiyaç duyarlar bir oranda bunu dayanabilen bir o tür var ahtapotlardanda böyle nadir olarak kısa sürelide olsa olabilir ama ben daha görmedim.

Ayrıca sincap istiyorsan besle ısırmak sahibi ile arasındaki telepatiye bağlıdır aslan bile zarar vermiyor bazı besleyenine bu telepati gücüdür. Ayrıca sincaplar çok akıllı hayvanlar eğitebilirsinde bir kafes yaparsın 100 çeşit hareket yapar yani.

Cambazlıkları çok tabi onlarında türüne göredir yeteneği.

İnsana en yakın olan türleri araştıracaksın yani daha uysal denilen.

hocam aslanının ısırmaması koşullama degil mi her gün elektrik verilerek, işkence ediyorsun hayvana koşulluyorsun hayvanı ısırırsa ölür diye? aynı şekilde ayıyıda köz üstüdne yürüterek müzik eşliginde vs ? t

Böyle bir eğitim şeklini duymadım hiç, hayvanların daha saldırgan olmasına yol açar bu ummadık anda saldırması gibi, daha çok küçüklükten ( tek bir eğitmen eşliği ve onun kokusunda ) eğitim alıyorlar aslanlar evcilleşmez ama azda olsa kedi giller familyasından olduğu için bu olayları yapması çok çok aşırı abes değil kaplan dahada eğitime açık.

Ayrıca ayılar normaldede ayağa kalkabiliyor, değişik metodlarla eğitiliyordurlar yine ama işkence en son olay ağızları bağlı oluyor genelde ayıların ama pençeleri daha tehlikeli genelde ordan saldırır pençe değil gerçi onlardaki kemik.

Eğitimlerin bu denli ölüme yakın şekilde korkutarak olduğunu hiç görmedim. Başta hayvan severler kapatır zaten öyle durumlarda gerekli merciilere baş vurarak.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

ersn bunu yazdı:

Çektikçe eklicem

Benim kurtlarda kozaya girmeye başladı bakalım ne zaman çıkacaklar :| sıcaklar yerinde :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Sincap mobilyaları kemiriyor mu? tuvalet alışkanlığı kazanıyor mu?

Tuvalet alışkanlığı kazanmasına pek gerek yok ama yinede kazanır o kadar akıllı hayvan, ayrıca kemirgen tüm canlıların yemek ihtiyacı için kemirmediği bilinmesi gereken bir husus

Kemirgen canlıların belli periodlarda sert cisimleri kemirmesi gerekir çünkü ön dişlerinin aşırı uzamasına sebep olur kemirmezse, bu nedenle mutlaka kemirme ihtiyacı duyarlar ama bu yemek yemek için değildir.

Ayrıca evin içinde serbest bırakmayacaksın herhalde sürekli.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

ersn bunu yazdı:

Çektikçe eklicem

Hoca unkurdu mu besliyosun ? :D

Bortubocek sever
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

buda benim oğlanın resmi

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Böyle iken ;

Şu an 3. nesil un kurdum oldu 3 gün sonrada tamamen kabuk olayına gireceğini ümid ediyorum bir kaç tane un kurdum aşırı sıcaktan mortingen olmuş kalan sağlar bizimdir :|

Benim ki ; İlk postumda koyduğumda kozadaydılar.

Çıkarken videosunu çekecektim kamera video için çok dandik çekmedim.

Toplam Hit: 7797 Toplam Mesaj: 42