Canon 450 D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek
    Geronymo51 bunu yazdı:
    -----------------------------

Hayırlı olsun kardeş güzel makina yakın zamanda DSLR ya geçersem alacağım ilk makina. Fiyattan ilk izlenimlerden falan bahsetsene biraz nasıl...

portre çekimlerde derinlik yakalamak istiyorum ama sanırım şu an tam olarak başaramadım fakat manzara çekimleri şu an için iyi bence

ya gecikmeli çekim yapacam ama fotoğrafta iz kalmasını istiyorum akış olsun o kumanda ile hallolur herhalde

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    450d en iyi model bence şuan ama 350d ile arasında çok büyük fark yok ama fiyat farkı çok fazla. para sorun değilse 450 al ama daha ucuz olsa göz çıkarmaz diyorsan 350 derim

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geronymo51
    Geronymo51's avatar
    Erkek

madrew bunu yazdı:
    450d en iyi model bence şuan ama 350d ile arasında çok büyük fark yok ama fiyat farkı çok fazla. para sorun değilse 450 al ama daha ucuz olsa göz çıkarmaz diyorsan 350 derim

Adam almış hacı çatır çatır kullanmaya bile başlamış fotolarda derinlik istiyorum diyo baksana :) Kardeşim gecikmeli çekim ile baya bi işi halledersin ama tripod şart bunu söylememe gerek yok herhalde. Bide bu fotoğraf olayı direk ışık olayı abicm doğru ışığı yakalarsan makinanda güzelse şahane şeyler çıkar ortaya.

Vatanım ha ekmeğini yemişim ha uğrunda bir kurşun...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

1.5 senedir canon 400d kullanıcısıyım canonun bence ayrı bi kontrastı var iyi bi tercih seninki  bi canoncuya canım feda :D abi 450d falan fazla fark yok bildiğim kadarı ile lcd ekren 3.0 inc. (tam incelemedim)

ama sana bi önerim var 450d yerine 400d nin flaş kit, grip kit, objektif kitleri falan var onları değerlendir derim

edüt: bu arada amma fotoğrafçı varmış ha :D sevindim baya :D

Tren odun seçmez hacı abi...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geronymo51
    Geronymo51's avatar
    Erkek
    Yav sadece başlığa bakıp yorum yazmayın beyler. Adam makinayı aldım diyo postları okusanıza. manzaralar iyi çekiyo portrelerde derinliğe ulaşmayı bile istiyo arkadaş. 400 ile 450 arasında ne kadar fark var bilmiyorum ama 3" lik ekran farkı ve en önemlisi live view özellik farkının olduğunu biliyorum. Acem kullanıcılar için çok güzel bi özellik.

Vatanım ha ekmeğini yemişim ha uğrunda bir kurşun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek
    tamam hoca kızma :D abi başla da nasıl başlarsan başla istanbulda bi taksici kendi fotoğraf sergisini açtı geç kaldık anlıycağın

Tren odun seçmez hacı abi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    derbend
    derbend's avatar
    Erkek
    bn d80 kullanıyorum 450d güzel die duydum ama elime hiç almadım sonucta canon
Toplam Hit: 1939 Toplam Mesaj: 18