Canon 60D Tam Set

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

arkadaşlar makinemi acil olarak satıyorum detaylar ilandadır.

tbtye özel fiyatı 1550tldir. tabişki ölücüler dıfırı şu para diyen arkadaşlar olacaktır onlar sormadan ben yazıyım yanındaki extralarla bu paraya böyle bir set bulmanız imkansız. sahibindendeki fiyata dahi böyle bir set yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-canon-60d-tam-set-eksiksiz-135056515/detay/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

50bin shutter baya varmış ömrünü yarılamışsın neredeyse, ama genede güzel makine.

Hayırlı satışlar

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

50bin shutter baya varmış ömrünü yarılamışsın neredeyse, ama genede güzel makine.

Hayırlı satışlar

60dlerde perde ömrü yaklaşık 200bin civarındadır. yani daha %25 ömürdedir cihaz fiyat olarakta bunu tölere edebilecek durumdadır :) yorum içinde teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

2 hafta önce 600d almış olmasaydım   alırdım ama  şans işte aldık :D

Yakında Güncelenecektır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Hayırlı satışlar

60dlerde perde ömrü yaklaşık 200bin civarındadır. yani daha %25 ömürdedir cihaz fiyat olarakta bunu tölere edebilecek durumdadır :) yorum içinde teşekkürler.

Doğrudur hocam, bendeki 650d nin shutter 100bin de gümlüyor çünkü. idareli kullanıyoz, zaten her yurtdışına gidişte 1000 resimden aşağı gelmiyorum bi 500 kadar da zaten çöp resim oluyor :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

Bnde yurtdışına çıkacağımdan para lazım bu sebeple satıyorum hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

D90 aldım hocam bende 4-5 ay önce. 60D çok aradım aslında fiyat o zamanlar uygun olsaydı alacaktım. Neyse hayırlı satışlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek
    Ar0fer bunu yazdı

D90 aldım hocam bende 4-5 ay önce. 60D çok aradım aslında fiyat o zamanlar uygun olsaydı alacaktım. Neyse hayırlı satışlar.

Arkadaşlar bu kadar uygun fiyatlı bir ürün ihtiyacı olan bir müride gitsin istiyorum bende sonuçta satıldı satıldı satılmadı kullanmaya devam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

hocam cihazın herhangi bir kozmetik problemi var mı?

aynı adreste oturuyoruz elden inceleyebilirim aslında

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaRdUcK
    BaRdUcK's avatar
    Erkek

Makina 1 ay lenssiz yatmış lens den sonra 2 ay da 50 bin.. saygıyla eğiliyorum arşivini merak ediyorum. hayırlı satışlar..

imza mimza yok !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Fiyat güzel Tbt ye özel ibaresini kaldır hocam, %25 indirim yok diye kaldırılabilir konu, Tbt den almak isteyenlere yardımcı oluruz 1500 e birakırım filan gibi cümleler yaz yoksa baltalanır konu. Hayırlı satışlar

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 1612 Toplam Mesaj: 20