folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çarpmaması İçin İçki İçmeden Önce

Çarpmaması İçin İçki İçmeden Önce

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    içkiyle beraber yoğurt ye ne kadar içersen iç yoğurt keser

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı:
    -----------------------------

walal zeytinyagi hkakında doru soluyorlar bunlar kendi uyguladiklarim :D

1-) genelde son 3 saat bisi yeme-icme

2-) son 1 saat otur keyfini cıkar hamlas 

3-)sigara ic :D bilmiyorum bana ii gelio :D 

4-) fondiplemenin inceliklerini  anlatim mi :D sen biliyıormusun  

destan yaparsın sen şimdi :))

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek

ArkiYaN bunu yazdı:
    Bişey biliyoz ki arkadaşa tecrübelerimizi aktarıyoruz 1lt ayranla 1 büyük rakıyı bitirirsin hiç bi şeyin olmaz kafan yerinde olur ama sonra gene kusarsın kanun bu :D

iide nie bole birseyi tecrube edesinki, iciyorsan kafa olmak icin icmiyor musun? alla alla 

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

arkadasim beni tecrubelerimden yola cikarak soyluyorum et ye tavuk eti ola bilir alkolu cewker sungergibi ekmekte vb yani yemekye hatta baslamaya birkac dakika kala ye .d alkolu cekecek ve daha uzun dayana bileceksin bundan supen olmasin ben arkadaslarla esit sayida tekila icmistim ustunede viski hepsi kelle olmustu ama bende hic birsey yoktu onlara gore hatta birkac tek ben fazla attim ama icmedem once ekmekle beraber salam filan yemistim

ha birde aralikli nefes alarak ic birden yuklenme nekadar hiz okadar kafa yani yavas ic kurallari bilmiyorum ama

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi votkada kapışın için için içebildiğiniz kadar hiç çarpmaz.. Ama 30dk sonra ebenizin kıllı daşaklarını görürsünüz :)) 

Bu sefer kim daha çok kuscak yarışıda yaparsınız... Sonra kim daha önce ayılcak... Kim sabit hizada yürücek falan filan sabaha kadar eğlenirsiniz :D:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

lan aslan sutunu ziyan etmeyin aq

aslan sutuyle kapisilirmi

olum bu isler bunye meselesi kimin bunyesi daha iyiyse o iyi icer kimininki saglam diildir iki kadehte nakavt olur

ama aslan sutunun carpmasini istemiyorsan icmaye baslamadan ince sekersiz bi kac bardak cay is demli olsun icerkende yogurt ye elemana icirikende salgam suyu ile iciri iki kadehten sonrasalgam suyu onu nakavt eder

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek
    ALCA_SELTZER adlı bir ilaç var. suda eriyebilen sodamsı aynı kalsiyum sandoz gibi. içmeden önce içtikten sonra birer tablet al. hiç bişey olmamış gibi dewam et.sabah uyandıgında baş ağrısı olmaması için de 1 bardak suya at bi tane turp gibi ayaktasın.

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    persian bunu yazdı:

Abi votkada kapışın için için içebildiğiniz kadar hiç çarpmaz.. Ama 30dk sonra ebenizin kıllı daşaklarını görürsünüz :)) 

Bu sefer kim daha çok kuscak yarışıda yaparsınız... Sonra kim daha önce ayılcak... Kim sabit hizada yürücek falan filan sabaha kadar eğlenirsiniz :D:D

Vodka connecting people....

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ru57

bulabilirsen...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek

Bizim buralarda Tatlısu balığından bi corba yaparlar (balikesir bandırma) sazan, yayın yada zurna'dan yaparlar. önden 1-2 tabak corba iç dayan dayana bildiğin kadar sınır midenin ne kadar sıvı alacağıdır :) corba genelde balık yağı ağırlıklıdır bu yüzden olsa gerek zeytin yağı etkisi gibi bişi oluyor heralde. 19 agustos 1999 da akşam 18:00 sıralrında 2 tabak corba içtim 24. birayı açtım saat 03,15 gibi bişidi deprem oldu :D olmasa daha içecektim aq ama sapasağlamdım :P

Paradan 6-0 Atabilirsiniz Ama Tarihten ASLA...!
Toplam Hit: 13143 Toplam Mesaj: 23