Casper Aldığıma Pişmanım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

casper dan bilgisayar almayı bırak, bilgisayar almayı düsünmek bile yanlıs bir hareket. (:

[22817//kaanabak]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

bedava verseler camdan atarım  aslında 5-7 yaş gurubuna ücretsiz vermeleri lazım casper ları :D

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

bende fanı değiştirdim ve temizlettirdim ilk günkü gibi sessiz oldu 2 yıllık laptop

elektrik süpürgesi falan kar etmez o bi yere kadar...

şu sanayide var ya kompressörler, anca onlar adam akıllı temizler laptop fan'ını

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Aslında yerli sermayeyi olabildiğince desteklemeye çalışırım aldığım ürünlerle.Fiyatı diğerlerinden biraz yukarıda bile olsa alırım çoğu zaman.Casperdan da laptop almıştım.Fanı bozuldu.Tamam bozulabilir,elektronik alet sonuçta.Götürdüm servise zar-zor adamları garantiye göndermeye ikna ettim utanmasa kullanıcı hatası diyecekler.Yaklaşık 2 ay sonra geldi,aynı sorun devam ediyordu güya tamir etmişler.Sinirlendim bidaha yolladım,Ürün geldi fan problemi çözülmüş fakat ekran kartı yanmış ekran 8 e bölünüyor.Yine götürdüm.Kullanıcı hatası dediler.Daha da kimseye casper aldırmam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

casper kullanıyorum bi kere durduk yere olmasada düşürme olayından aylar sonra hard diskim gitti,onun dışında ısınma ve ram sorunum var 64 bit kuruyorum 4gb ram in 2gb ı kullanılabilir diyo , 32bit kuruyorum 3 gb kullanılabilir diyo :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

casper pişmanlıktır :( 

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaqeStorM
    RaqeStorM's avatar
    Erkek

Benim Masa üstü casper Leptopda casper 2 sene oldu bikere sorun cıkarmadı 2 side  bütün eşe dosta tavsiye ediyorum arkadasım :S Şansızlık sende galiba  garanti süresi doldumu ürünün ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

casper ın son reklamında oynayan hatunlar ne güzeldi lan :|

hele son win 7 logosunu üfleyen hatun ne güzel lan :|

türkmü ki o güzel kız  :\

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

banada gelen 5 6 tane müşterim var 2 ayda bir uğrarlar laptop temizletirmeye bende her defasında sorarım nerde kullandınız bunu topak olan tozları gösteririm 

gelen cihazlar hp mi dersin dell mi dersin lenovamı dersin hepsi farklı markalar herkezin pc si tozlanır ama 2 ayda bi oluyosa bu sıkıntıyı markada arama derim 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

RaqeStorM bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim Masa üstü casper Leptopda casper 2 sene oldu bikere sorun cıkarmadı 2 side  bütün eşe dosta tavsiye ediyorum arkadasım :S Şansızlık sende galiba  garanti süresi doldumu ürünün ?

-----------------------------

Daha dolmadı hocam

Toplam Hit: 6376 Toplam Mesaj: 58