Çatıya Kuş Konması Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Kardeşim, bu amk kuşları nereye konsun. Oradan kovulsun, buradan kovulsun. Hayvanların doğal ortamlarını bok ettik, şimdi de konacak yerlerini bok ediyoruz. Bulunduğumuz mekanları paylaşmayı öğrenelim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Kardeşim, bu amk kuşları nereye konsun. Oradan kovulsun, buradan kovulsun. Hayvanların doğal ortamlarını bok ettik, şimdi de konacak yerlerini bok ediyoruz. Bulunduğumuz mekanları paylaşmayı öğrenelim. 

Yoo defolup gitsinler başka yer mi yok konacak. Bu şuna çok karşıyım "hayvanların doğal ortamını bok ettik", biz napalım ağaçta mı yaşayalım ?

Yakınımda martı güvercin olmadan yaşayabilirim ancak martı güvercin pisliği ile ne ben yaşarım ne de ailemi yaşatırım.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Kendi adıma söylüyorum. 3 sene onlar kullandı, kapısını bile açmadım hocam balkonun. Birazda ben kullanayım, onlar paylaşmayı öğrensin :)

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Kendi adıma söylüyorum. 3 sene onlar kullandı, kapısını bile açmadım hocam balkonun. Birazda ben kullanayım, onlar paylaşmayı öğrensin :)

Hocam sularını koydum. Ekmek koydum. Pisledikleri yerleri temizledim. Kışt bile demedim. Lakin çatının artık aqdular afedersin. Çatıyı deldi karga. Martı desen 3-5 tanesi bi anda s.gökçen havaAlanına inermiş gibi inip aklımızı çıkarıyor. Ben balkona gelenlere çözüm yada çare aramıyorum gelsin hep beraber takılırız. Çatıya çözüm arıyorum (dubleks ev). Diğer yazanlarında fikirlerini not ettim. En uygununu düşünüp uygulıcam. Yeni fikirlere açığım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Söyle birseye denk gelmistim.

"Kus Ucurtma" diye arattir google da. Böyle birseyi saglam ve kisa bir sekilde catiya bagla birkac yerden. Rüzgarsiz gün oldugu zaman da havada dursun.

Buyuk ihtimalle kuslar korkudan gelmeyeceklerdir

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

Hocalar,

dubleks evde oturuyorum. Özellikle kış mevsimi gelmesiyle sanki çatıda dinazor geziyor. Evim sahil kenarında da değil. Fakat çok sayıda martı ve karga geliyor. Özellikle kargalar çeviz bulup atıyor sonra gagasıyla delmeye çalışıyor. Geçenlerde nasıl başarmışsa çatının bi kısmını deldi. bir kaç gün önceki yağışta çatı su aldı (Istanbulda oturuyorum) doğaya ve kuşlara zarar vermeden varsa beleş yöntemi yoksa en ucuz yöntemi nedir? (CD olayınıda denedim inatla onun üstüne konuyorlar)

hocam kartal şahin sesini kaydet onlar konuca ver hoparlörden hem canice sayılmaz.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

ben de merak edip şu listeden videoları incelerken https://www.youtube.com/results?search_query=%C3%A7at%C4%B1dan+ku%C5%9Flar%C4%B1+uzakla%C5%9Ft%C4%B1rmak+

bunu buldum bi bak hele hocam ne imiş. https://www.youtube.com/watch?v=8NCC6tUukiw 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

next next next install
Toplam Hit: 1226 Toplam Mesaj: 19
karga martı kuş çatı