folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Cd-Rom Dan Anlayanlar Yardım Pls

Cd-Rom Dan Anlayanlar Yardım Pls

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Senin kullanma tarzınla alakalı bir durum olabilir. Ayrıca kasaya giren gerilim yada cdrm a giden power kablondabir problem olabilir. O kadar cdrm eskitmişsin neden o yeni bir kasa almadın? Cdrm lar kaliteli üretilmez çünkü bugün bir dvdrwnin fiyatı bile 60 ytl gibi lomik rakamlara düştü. Bunun türkiye ye girişi disdiribitör trans vs yi katınca fiyatlar 10 ytl civarına düşüyor..Aslında insanların problem yaşaması doğru değil düşünsene sen bir resim yada önemli bir dosya silindi diye üzülüp belki gece uyuyamıyorsun ama a.q aslında hiçbirşey hiçbiryere gitmiyor.. Bende istiyorum bozulmayan cdrm kodları kendi kendine yazan sonra ftp ye sallayan servise kendi giden format atan yükleyen osuran zıcan bir makine ama olmuyor.. İşte bunu yapsalar bozulur a.q :P canmı dayanır buna

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    CD-RW"ım ve Cd-romum el ci(LG) ve mutluyum :)

aynen dai ben yaklaşık 2yıldır lg kullanıyorum manyak gibi ya taş gibi allahıma binlerce şukur ama zamanında (250 milyon vermiştim) binlerce cd yazdı hale bir bok olmadi olmasın olmasın nazardan korumak için nazarlık asarız şimdi :)

arkadaş demiş almayın en ufak çiziği okumuyo belkı teknık arızadandır ama benım nasıl oluduysa okuyor arkadaşlarımınkıde LG

CeLeKatireJeotuzbeş
Toplam Hit: 3191 Toplam Mesaj: 13