folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Cebit 2008 @ GELENEKSEL Tahribat.Com CEBIT BULUSMASI ANA KONUSU.... Butun Soru Sorunlari Buraya Sorunuz...

Cebit 2008 @ GELENEKSEL Tahribat.Com CEBIT BULUSMASI ANA KONUSU.... Butun Soru Sorunlari Buraya Sorunuz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

@nurky ,                                       
    1-Yaka kartınızı gişeleri geçtikten sonra ana fuayedeki Yaka Kartı Teslim Masası’ndan alabilirsiniz.
    2-Yaka kartınız fuar giriş kartınız ile birlikte geçerli olacaktır. 
    3-Yaka kartınız fuar giriş kartı yerine kullanılamaz. Bu yaka kartı fuar ziyaretçilerinin İş Dünyası Bölümü'ne girişi için gereklidir.
    4-Lütfen kayıt masalarına resmi bir kimlik ile müracaat ediniz.

Kaydımı yaptırdım orada bi karambol yaparsak 4. ye gerek kalmaz kanımca :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://81.213.76.149:8080/cebit2008/ui/OnlineForm.aspx?Lng=Tr

Burda firma falan diyor firma ve ünvan ne hocam buraya ne yazcaz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

http://81.213.76.149:8080/cebit2008/ui/OnlineForm.aspx?Lng=Tr

Burda firma falan diyor firma ve ünvan ne hocam buraya ne yazcaz

evet oraya ne yazıcaz bizimkiler hiç birinin kart vizidiki yokki?

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    nurky hoca  iş dunyası ıcın kaydımı yaptırdım  anlamadıgım sey  kartvızıdı ordan mı verecekler yoksa  biz  çaşıltıgımız  firmadn mı alacaz

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

1 üst yaş sınırı var mı? :P

2. iğrenç bi espiriydi 24 yaşındayım.

3. tahribata 2003 de üye olmama rağmen fazla bir katılımımın olmaması orada dışlanmama neden olurmu? :)

4 tahribat t-shirtim olmadığı için diğer tahribat üyeleri tarafından çins çin bakılıp ve süzülürmüyüm?

5 eğer gelmeye karar verirsem yaptıracağım kartvizite "Tahribat.com İnternet ve bilişim hizmetleri" yazsam orda böyle bi şirketin varlığını sorgularlar mı?

6 uygun fiyyatla kart vizit basılır :D

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yerebakan
    yerebakan's avatar
    Erkek
    İş dünyasına kayıt olurken çalıştığınız sektör diyor.Ben öğrenciyim,oraya ne yazacağım,nasıl kayıt yaptıracağım?

-_-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    sitede 15 yasindan kucukler yazmaktadir ama is dunyasi icin mi bilemem tam hatirlamiyorum girip bakin bi

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:

1 üst yaş sınırı var mı? :P

2. iğrenç bi espiriydi 24 yaşındayım.

3. tahribata 2003 de üye olmama rağmen fazla bir katılımımın olmaması orada dışlanmama neden olurmu? :)

4 tahribat t-shirtim olmadığı için diğer tahribat üyeleri tarafından çins çin bakılıp ve süzülürmüyüm?

5 eğer gelmeye karar verirsem yaptıracağım kartvizite "Tahribat.com İnternet ve bilişim hizmetleri" yazsam orda böyle bi şirketin varlığını sorgularlar mı?

6 uygun fiyyatla kart vizit basılır :D

ust yas siniri yok

fazla katilmamis olsan bile gelebilirsin tabiki, zira herkes birbirini tanimiyor bu bulusmalarin amaci herkesin birbirini taniyip kaynasmasini saglamak

tisortun yok diye ters bakmayiz ama buyuk ihtimalle doveriz 

istersen microsoft diye kart bastir orda kimse senden kimlik bilgisi sormuyor. ama karti uzatirken 16 yasindasin ve karti uzatirken yuzunde malak gibi bi gulumseme olursa adam killanir karti bastirmaya bilir. en sagliklisi interrnet adresinden is dunyasina kayit yaptirmak. farketmez yaninizda kart getirin

size kart cikartmazlarsa onlarca tahribat muridi var onlardan biri sizin adiniza kart cikartir. 

(is dunyasi diye bilisim meraklisina kapali bir mekani anlamis degilim)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kimse birbirini tanımıyorum diye endişe etmesin,zaten bir ton adam var istanbul buluşmalarının dışında eskileride katmazsak zaten kimse birbirini tanımıyor öğle süper sohbet ortamı falanda beklemeyin.
    Klasikleşmiş cebit olayımız buluşulur her sene %100 bi olay olur,ya bizi atmaya kalkarlar,ya illegal yollarla bi yere gireriz ya intelin balonunu patlatırız vs...

Buyüzden karakolluk olma durumunda lan sıpa yaşın kaç senin gibi bir durum olucak olursa ufak yaştaki arkadaşların göte gelmemesi için en azından bu sene uzaktan izlemeleri,gelmemeleri en mantıklı olandır.

Cebitin iş dünyası'sistemi dışında kalan yerleri 5 para etmez bilişimle alakası olmayan hatta chip,pcworldten takip edebileceğiniz tarzda yerler...

Eğer ben cebite gidiyorum ama gezicem standakilerle fikir alışverişinde buluşuca amacım birazda orda ciddi manada teknolojik manada bir şeyler kapmaktır...diyorsanız kendi başınıza gidin.

Bizimle olan kısım daha çok gırgır şamata ve aksiyonla geçer.
    Sonrasında plan varmı bilmiyorum ama taksim yapılabilir.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

ben şuursuzca anlamadım yine şu iş dünyası kaydını :|

şimdi ordaki kayıtta istenen bilgileri sallasak? bize girişte kartvizit istiyolar yani?

peki kimlik soruyolarmı?  

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 15564 Toplam Mesaj: 53