Cedega 6 Ve Crossover Buyrun!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

TBT'ye büyük hizmet...Bunları daha önce burada vermiştim fakat konu başlığı farklı olduğundan dolayı arama yapanların karşısına daha çabuk çıksın diye başlık değiştirip tekrar veriyorum arkadaşlar...Linux kullanan fakat Windows uygulamalarına ve oyunlarına bağlı veya muhtaç kalan herkesin olmazsa olmaz programları diyebiliriz...İkisi de Full ve Sorunsuz yükleniyor. (Cedega için Online Update yapmaya çalışmayın, zaten Local update dosyası var içinde) Cedega, Kült Windows oyunlarını Linux Dağıtımları altında sorunsuz oynamanızı sağlayacak bir emulatör, Crossover ise Windows Office ve Photoshop gibi uygulamalar için çok uygun bir emulatör...

Buyrun; (Tamamen kendi upload'ımdır)

Cedega 6.0 : http://rapidshare.com/files/31234408/Cedega6.0.zip.html

Crossover   : http://rapidshare.com/files/31237603/install-crossover-pro-6.0.0.sh.html

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Çok hoş bir paylaşım elline saglık......

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    tam sürüm mü baba ikiside?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    @Sandman: Abi ne hoşu allah aşkına? 3 aylık 15$ vermeye çekinen zihniyet Open Source camiasını da bozacak. Kullanmayın korsanını filan. O insanlar ne zahmetlerle hazırlıyor, verilen 15$ da ceplerine gidiyor zannetmeyin, sunucu masrafları, geliştirme platformları için harcanıyor.. Cedega'nın bu şekilde dağıtılmasından nefret ediyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Karışma.....Adamlar bırak indirsinler kullansınlar linuxa alışsınlar

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    wine nin üzerinden para kazanan adamlar ya

ftw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    aLLah Razı oLa Hoja

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    her progam açlışmyıor wine ile mesela ps 7 çalışır ama ps9 çalışmadı yani her program derken biraz denemek lazım çünkü pardus kullanırken wine mevcuttu fakat her programı çalıştıramıyordum ama sanal Windows ile o işlemide aşılabilir(bolca ram oldugu taktirde :D )

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    vermeseydim de kendime mi saklasaydım. Bunları zaten TLKD'nin Linux şenliğinde, şenlikte görevli olan bir çocuktan aldım,asıl amacım Catia'yı çalıştırabilmekti fakat Catia OpenGL istediği için olmadı neyse eğer böle birşeye bu camia karşı ise bana niye verdiler bunları, git satın al diyebilirlerdi, asıl amac yapılabilirliğini ispatlamak, adamlar API'ler le oynayarak 1700 tane ticari Windows oyununun Linux ortamında çalışmasını sağladılar ve Cedega  sadece bunu alıp biraz geliştirdi ve şuan parayla satıyor bence haksızlık, neyse gene de kararı size bırakıyorum, istemeyen de indirmesin :).

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

windows programlarını da para ile çalıştırcaksak napalım linuxu gider bi windows kurarım en korsanından rahat rahat oynarım

yaşasın korsan 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sanki orjinal windows'a para verdiniz, hadi yeni bir bilgisayara alırken verdiniz diyelim hanginiz oyuna para verdiniz, hadi 1-2 tane onu da aldınız, eee ozaman kullandığınız programlara bir bakın çoğu bence hepsi cracklidir. Yani bu kadar korsanlığın yanında benim dağıttığım mı korsan oluyo? q: ((: o zaman her indirenden 5$ kesiyorum ok mi?? :D

Toplam Hit: 4033 Toplam Mesaj: 13