folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çek Defterine Benzer Kartvizit

Çek Defterine Benzer Kartvizit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Çek defterine benzer şekilde hazırlanmış, kitap gibi, yandan kopararak kartvizit vermişdi biri. Koçan gibi hazırlanmış.

Aynı formatta baskı yaptırabileceğim bir yer aradım lakin bulamadım. Methot'un ismini bile bilmiyorum : ) 

Bilgisi olan varmı?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Hocam genelde küçük yerler http://printerofset.com.tr/ buraya ve istanbulda adını hatırlamadığım bir yere bastırıyor. Senin dediğin aslında kolay bir şey 85x55 yerine  85x65 yapacak 10mmden sonrasını delecek böyle anlatırsan daha iyi olur

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

O dediğini özel yaptırmıştır. Buda normal kartvizitten daha pahalıya gelmiştir. Yoksa matbaalarda bu tip kartvizit yapılmıyor. 

Yöntemini söyleyim. Ofset baskı yapan bir matbaaya gidip durumu anlatırsan zaten onlar bir fiyat çıkarırlar. Online bulamazsın.

Fiyatı etkileyen faktörler

Defter olması

Yandan koparmalinın adı " perferajlı " diyeceksin

Kartvizitin kalınlığını belirtmek istersen 250- 300 gramlı diye söyleyebilirsin. Hatta bir örnek iste kalınlığa bak. kalınlık arttıkça maaliyet artar.

tek renk mi yoksa renklimi onu belirtirsin. Renk sayısı arttıkça maaliyet artar

Kartvizit biyutları standarttır. O standardın üstüne çıkarsa fiyat artar.

Kağıt cinsi var mat yada parlak bunu ayrıca belirtirsin. Bunda çok farketmez fiyat. Ama perferaj var ben mat öneririm. Arkasına yazı yazabilirsin.

Kartvizitin tek yüz mü çift yüzmü olacak fiyatı etkiler.

Ve adeti.. adet yükseldikçe maliyet düşer çok adetli bastırmak iyidir. 500 ile 1000 arasında fiyat değişmiyor mesela.

Mesleğiniz nedir. Neden bu tip birsey istiyorsunuz. Muhasebeci iseniz mantıklı. Ben arkadaşa para tasarlıyacaktım bir yüzü para diğer tarafı isim. :) Olmadı. mesela mesleğe göre tasarımlar çok hoş oluyor ama iyi para verirsin.

Bulunduğun yerdeki piyasayı bilmiyorum ama ortalama 50 tl ise bu dediğini 100 küsüre yaparla gibi.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

O dediğini özel yaptırmıştır. Buda normal kartvizitten daha pahalıya gelmiştir. Yoksa matbaalarda bu tip kartvizit yapılmıyor. 

Yöntemini söyleyim. Ofset baskı yapan bir matbaaya gidip durumu anlatırsan zaten onlar bir fiyat çıkarırlar. Online bulamazsın.

Fiyatı etkileyen faktörler

Defter olması

Yandan koparmalinın adı " perferajlı " diyeceksin

Kartvizitin kalınlığını belirtmek istersen 250- 300 gramlı diye söyleyebilirsin. Hatta bir örnek iste kalınlığa bak. kalınlık arttıkça maaliyet artar.

tek renk mi yoksa renklimi onu belirtirsin. Renk sayısı arttıkça maaliyet artar

Kartvizit biyutları standarttır. O standardın üstüne çıkarsa fiyat artar.

Kağıt cinsi var mat yada parlak bunu ayrıca belirtirsin. Bunda çok farketmez fiyat. Ama perferaj var ben mat öneririm. Arkasına yazı yazabilirsin.

Kartvizitin tek yüz mü çift yüzmü olacak fiyatı etkiler.

Ve adeti.. adet yükseldikçe maliyet düşer çok adetli bastırmak iyidir. 500 ile 1000 arasında fiyat değişmiyor mesela.

Mesleğiniz nedir. Neden bu tip birsey istiyorsunuz. Muhasebeci iseniz mantıklı. Ben arkadaşa para tasarlıyacaktım bir yüzü para diğer tarafı isim. :) Olmadı. mesela mesleğe göre tasarımlar çok hoş oluyor ama iyi para verirsin.

Bulunduğun yerdeki piyasayı bilmiyorum ama ortalama 50 tl ise bu dediğini 100 küsüre yaparla gibi.

Yanlış anlama ama her konuda fikrinin olması güzel bir şey.

Konuya gelince de inşallah istediğin şekilde bulursun. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Bana da lazım öyle seksi, ilgi çekici bir kartvizit

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı