Centos 7 Sonrası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralsam
    kralsam's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    kralsam bunu yazdı

Yani benim pek açıkçası takip etme fırsatım da olamıyor ara sıra girip update ediyorum o kadar. Niye vds uğraşıyorsun git hosting al diye düşünenleriniz eminim vardır ama işte arada kafama birşey takılıyor girip içeride deniyorum. İnternet hızlı, ucuz ve elektrik beleş olsa şuan evde yanımda yatan dl380 gen6 var benim muhtemelen 20 yıl işimi görür de olmuyor. Şimdilik sadece kapalı çevrim iptv, local cloud vs gibi kullanıyorum. Sağolsun @cache hocamla takılıyoruz öyle.

g6 çok elektrik çekmiyordur hocam, internete de 150-180TL para versen düzgün hızlar alırsın down olarak

tabi server çalışması demek iyi soğutma, elektrik yedekliliği, internet yedekliliği de demek ama 1. madde olduğu sürece ciddi tehlike oluşturmaz bulunduğu ortama

Hocam sunucu olarak kullanmak için up lazım. Zaten 100mbit İnternet var evde. Enerji olacak ortalama 200w civarı harcıyor o da aylık 144kW yapıyor ayda. Yani 1.5₺ o da aylık 216₺ ek elektrik faturası anlamına geliyor.

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur. (Hz Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    kralsam bunu yazdı

Hocam sunucu olarak kullanmak için up lazım. Zaten 100mbit İnternet var evde. Enerji olacak ortalama 200w civarı harcıyor o da aylık 144kW yapıyor ayda. Yani 1.5₺ o da aylık 216₺ ek elektrik faturası anlamına geliyor.

up'u türkiyede kim kaybetmiş sen bulacaksın hocam :D

server dışarıdan aldığın verileri sana sunsa yeter hocam da 200TL vereceğine 400 verip barındırmaya yollarsın o da var

Toplam Hit: 1135 Toplam Mesaj: 13
centos 7