folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder "Cep Boy Yalan Makinesi" İcad Edildiğini Bir Düşünsenize?

"Cep Boy Yalan Makinesi" İcad Edildiğini Bir Düşünsenize?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Şu icadı insanlığa sunmayı başaran insan, Yemin ediyorum oturduğu yerden Dünya'nın Atatürk'ü kabul edilir. Tüm insanlar tapar bunu icad eden adama. Eminim bu düşünce yayılsa. Birileri bu icadı yapmak isteyecektir. 

Savaşlar bitsin istemiyor muyuz hepimiz? (Yani halklar) İşte çözümü yalan makinesinin cep boyu yapılsın, yayılsın savaşlar biter. Kesin biter.

Yalandır, Savaşları körükleyen. Kavgaları başlatan, Sevişmek varken, Savaşmak nedir aq. 

"Bi yerde bi savaş varsa, o yer de mutlaka salak vardır" dermiş, Dedem..

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Mesela, 

Mahkemeye çıkıyorsun, Kimin suçlu olduğu anında tespit ediliyor.

Hakim bir ceza veriyor fakat 2. Bi kural olarak, mahkuma;

"Sen olsan kendine ne ceza verirdin?" Diye soruluyor.

Cevap doğru gelene kadar, Suçluya pskilojik baskı yapılıyor.

Ne zaman ki, cevap doğru geldi. Ve bu ceza hakimin verdiği cezadan daha yüksek bir ceza. 

Hemen hakimin verdiği ceza feshedilir, mahkumun kendi vicdanında ki ceza uygulamaya geçilir. .

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

Yalan söyleme yakın gelecekte yok :) 

Şaka bir yana böyle bir şeyin olması insanların buna uyum sağlaması vs daha çok zaman olduğunu düşünüyorum

Mevcut makineler nabza ve vucuttaki bazi mikro tepkilere göre iş yapıyor diye biliyorum. Şahıs yalanına kendini de inandırdıktan sonra hiçbir şey yapamazsın

end tarafından 25/Eyl/19 14:40 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 1186 Toplam Mesaj: 14
devrim büyük devrim yalan makinesi cep boy tek dünya devleti