Cep Tel Aranıyor - Tuşlu Whatsapp Wifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

başlıkta herşeyi açıkladım yanlışlıkla :P

en ucuzundan tercihen tuşlu tel düşünüyorum. ikinci tel olarak kullanılacak. mutlaka whatsapp olmalı. facebook falan bonus olur, çok da gerek yok. nokia ashalar varmış galiba. ama sıkıntılı diyenler de çok olmuş yorumlara baktığımda. blackberryler ise istememe rağmen bb paketi almak gerektirdiğinden soğuk baktığım cihazlar. OS önemli olmamasına rağmen akıcılık ve hız önemli. alt seviye bi tel alıp yavaş olmasına katlanamam yani.

bildiğiniz özellikle kullanıp memnun kaldığınız böyle teller var mı?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lumia 520 kovala hocam. Tuşlu değil ama kasma vs olmadan işini görür.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Lumia 520 kovala hocam. Tuşlu değil ama kasma vs olmadan işini görür.

olabilir, 250 falan diyor. aslında 100-200 aralığında düşünüyordum. 200ü geçtikten sonra 700lere de çıkar iyi birşey alırım. ama bu 520 iyi gibi. ucuz ikinci el bulurum belki.

Prometheus tarafından 06/Ara/15 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

nokia n97  klavyeli  +wifi +whatsapp

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

n72 tuşlu telefonlar arasında eniyisi denebilir whats app facebook wifi 100 tl ye alabilirsin.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

E71, king telefondur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

nokia 520 ucuzmuş aslında sahibinde almaya güvenemiyorum

Mx0TBT tarafından 06/Ara/15 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Al bi iPhone 3G kafan rahat olsun madem whatsaap facebook kullanıcaksın en stabil cihaz ne işin var nokia ile mermi gibi cihaz apple her zaman iyidir çok kasmaz

-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

200 liradan 700'e nasıl atladın merak ettim. Nokia'nın eski Symbian telefonları akıllı telefona alışmış adamı bıktırır hiç bulaşma. Hele ki o bastırmalı dokunmatik off düşman başına.

Bu arada yanlış bilgi vermeyelim iPhone 3G işletim sistemi sürümünden dolayı şuan kameralı Nokia 3310 gibi. WhatsApp vs hiç bi bok yüklenemiyor.

mkyb tarafından 06/Ara/15 22:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

200 liradan 700'e nasıl atladın merak ettim. Nokia'nın eski Symbian telefonları akıllı telefona alışmış adamı bıktırır hiç bulaşma. Hele ki o bastırmalı dokunmatik off düşman başına.

Bu arada yanlış bilgi vermeyelim iPhone 3G işletim sistemi sürümünden dolayı şuan kameralı Nokia 3310 gibi. WhatsApp vs hiç bi bok yüklenemiyor.

şöyle ki lenovo 7000 benim işimi fazla fazla görüyor. hatta hayallerimin ikinci telefonu f/p itibariyle. ilki xperia z3 merak eden olursa. yani demem o ki ya ikinci tel olarak ucuz bişey alıcam ama whatsappımı da kullanmak zorundayım, ya da basıcam parayı her işimi görcek lenovo alıcam. ama lenovoya kadar çıkmak istemiyorum şu an maddi durum sebebiyle.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    gurkanilgar bunu yazdı

Al bi iPhone 3G kafan rahat olsun madem whatsaap facebook kullanıcaksın en stabil cihaz ne işin var nokia ile mermi gibi cihaz apple her zaman iyidir çok kasmaz

kasmaz mı 3g? whatsapp ağır değil gibi gelebilir ama yıllar geçtikçe gelen güncellemeler ile en hafif dediğimiz uygulama bile kasabiliyor.

Toplam Hit: 3152 Toplam Mesaj: 23
whatsapp nokia ucuz telefon asha