Cep Telefonu Alırken Neye Dikkat Ediyorsunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Aşırı derecede şarjı uzun süre gitsin bana yeter,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

içlerinde en ufağı hangisiyse onu alrm

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Aynen. Sırf bu yüzden Nokia 6303i aldım. Uygulamaları karıştırmazsan 3,5 gün gidiyo şarjı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

http://www.mobiletisim.com/telefonlar/Philips/Xenium%20X800

Bekleme süresi850 saat   = 30 gün

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Ben şu ana kadar hep nokia almıştım. Ama 2 telefon hattımın olması, bana 2 telefon taşıma zorunluluğu doğurdu. Nokia, şu ana kadar kendisini gerçekten adam gibi geliştirseydi, şimdi diğerlerini bırak apple i bile geçmişti. Ama yıllardır pazar piyasasının en sağlam firması iken, daha adam gibi bir çift hatlı telefon bile çıkarmadı. Nokia artık gözümden düştü.

Valideye Samsung B5702 aldık, çok memnun kaldı. Ben ileride, daha iyisi çıkmazsa (ki Nokia çıkarırsa incelerim), Samsung B7722 almayı düşünüyorum.

• Çift Hatlı
    • Çift İşlemcili
    • 3G + 3G Mobil TV
    • WiFi
    • Mp3 + Radyo
    • Dokunmatik Ekran
    • Arayan Numarayı Engelleme
    • Tek tuşla hat geçişi
    • Konuşma esnasında diğer hattan size ulaşılabilme, hatta istenirse 2 hattı birleştirip 3 lü konferans özelliği (B5702 de vardı bunda da vardır:))
    • 5 Megapiksel Kamera vs. vs.

En çok hoşuma gideni de, tek bir bluetooth kulaklık ile 2 hattımı da kullanabileceğim. İlgilenen olursa incelemesini tavsiye ederim :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

telefonu alırken etrafta güvenlik kamerası var mı ona bakarım.bide telefona bağlı güvenlik kablosu varsa yedek parça olarak telefonu söker parçasını alırım.

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

the_behulder bunu yazdı:

wazgeçtim ben telimden memnunum ya :d tribe soktun beni bi telefona 1 milyar verilir mi hoca verilmez ben vermem daha dogurusu ben bu 5800 da copk iyi mesaj yazabiliorum telefonda en az 10 kere tak tak tak yere düşmüştür 1 kere bile bi sey olmadı bi kere ekranı kırılmıstı onuda değiştirdik yane ubuntu rules hoca :W

sen benim gibi 950tl ye aldığın teli 1 haftada çaldır babana dieme git bi 950 tl daha wer aynısını al sonra de bin tl werilirmi die :D 

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

irwa bunu yazdı:

the_behulder bunu yazdı:

wazgeçtim ben telimden memnunum ya :d tribe soktun beni bi telefona 1 milyar verilir mi hoca verilmez ben vermem daha dogurusu ben bu 5800 da copk iyi mesaj yazabiliorum telefonda en az 10 kere tak tak tak yere düşmüştür 1 kere bile bi sey olmadı bi kere ekranı kırılmıstı onuda değiştirdik yane ubuntu rules hoca :W

sen benim gibi 950tl ye aldığın teli 1 haftada çaldır babana dieme git bi 950 tl daha wer aynısını al sonra de bin tl werilirmi die :D 

görmemiş gibi ulu orta göstere göstere hava basarsan havanı alırlar kanka :Pppp

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

http://www.mobiletisim.com/telefonlar/Philips/Xenium%20X800

Bekleme süresi850 saat   = 30 gün

Philips x520 kullanıyorum bu yüzden üstadım çokta menmunum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Peki şimdi 1000 - 1200 tl arasındaki bir bütçe ile telefon alsanız ne alırsınız ? neden ?

Ben Nokia N8 ve blackberry 9800 torch arasında kararsız kaldım. bunlara alternatif ne var ?

N8 in tasarımı ve genel özellikleri hoşuma gidiyor.

Blackberry nin de işletim sistemi hoşuma gidiyor..

N8 e denk olan veya daha ii olan Android işletim sistemine sahip telefon varmı ?

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 4475 Toplam Mesaj: 49