Cep Telefonu Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    yada adamın konuşmaların dinlemek olsun vede kayıt etmek

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

kardeş seni  ilk başta  kutlarım böle  bir program yapabiliyosan  ne mutlu  sana.  benim  senden istediğim şu  bunları  bilisayarımdan  yapabilirmiyiim.yani  birisinin  telefonuna bilgisayar  yardımıylan  girsek  yada  telefonla  girrdikten sonra  bilgisayara  yönlendirsek  ve  herşeyi  yazcağın programın  verilerinden bilgisayardan yönetsek ha nasıl olur.?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Valla senin sölediklerinide yapsak çığır açarız bu işte zaten :) Olmıycak bişey yok bu dünyada belki ilerde onuda yapabiliriz...

..::GVN::..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    walla gvn666 yaptigin yada yapacagin programi cok merak ediyorum bi arkadasta demis. bendede bi kac sis dosyasi wardi mesela sms atiyordu rehberdeki bazi numaralara. yada mms atiyordu. eger dedigin program i yapabilirsen cok iyi olur. fikir olarakta sunu soyleyeyim. bencede istedigimiz numaralara sms atsin. mesela kendi numaramizi girelm kontur araklayalm. virusu yiyen kisi cakarsa mevzuyu hani numaramizi tespit ederse bilmiyorum arkadasim diyerekten isin icinden cikabiliriz. ve bu yaptigin programi bi theme dosyasina ilistirirsen daha carpici olur. herif theme kuruyorum diye programida kurmush olur :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

dai şöyle bişi olsa ben o tele bağlanıcam onun tuşların hiç biri işe yaramayacak ama ben istediğim gibi kendi telefonum gibi yönetecem nasıl olur öyle bişi

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

tek söz tek program

blooover!!!!!!!!!

bu kadar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    İStersen adam tlfonu direk sana versin  Wei.......Kardeş benim önerim şu telefona bulaştıktan sonra kntr(TLfon numarası yazma yeri olsun server oluşturalım) yollasın ve 2277(turkcell için)gelen msjları otomatik silsin yeter artar bile artanı sen al :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja şimdilik teşekkür etmiyorum bekliyorum gelecek olan sonuca göre teşekkür edecem seni
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    metallica çok güzel bir noktaya değindin. ben şöyle olmasını istedim: eğer trojan mantiği gibi olacaksa server göndermeden önce server a işlenecek bir ftp ile telefonun hangi numaraya hangi aralıklarla sms göndermesini sağlaya biliriz. yani ben bir ftp ye *.*txt yükliycem ve telefon gprs e bağlanır bağlanmaz benim ftp de ki dosyayı alıp o emirleri uygulayacak. yani hangi numaraya , hangi mesajı, saat kaçta, kaç kere göndereceği benim ftp deki txt de yazacak. böylece kontor gönder biliriz bazen arkadaşımıza sms göndere biliriz. hatta kontor varsa sms bomb yaparız :D. birde karşı tarafa gelen sms lerin kopyesini e-mail log laya bilir. yani ftp yi kullanarak adamın turkcell şifresini değiştirdiğimde aynı sms benim mail e gelcek ve adamın süper şifresi benim elimde olacak. nasıl ama iyi fikirler var değil mi?

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

Visual kardeş bana biri şu Bluetooth yöntemini anlatsa tamam Amacım şu:Bluetooth denen cihaz telefona veri gönderdigi zaman kabul isteginidemi o gönderiyor yoksa gönderilen telefon almadan önce kendi kendine telefon sahibine istek gösteriyor eger istegi yolladıgımız zxaman bizim telefonumuz yolluyorsa işte o zaman a.q duk ortalıgın

Toplam Hit: 7528 Toplam Mesaj: 25