Ceptelefonu Alacağım Çok Kararsızım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek

artık hiç bi yere borcum kalmadığından telefonumu değiştirmek istiyorum bu yüzden avea hattım var ordan almayı düşünüyorum  (kredikartı kullanmadığım için) s3 den dolayı samsung S serisine bi ön yargım var(aşırı donması ve yavaşlığından) ama s6 edge çok iyi duruyor bu yüzden sizce

-S6 EDGE

-İPHONE 6+

-NOTE EDGE

mi alım bi yardım edin ya bi türlü karar veremedim. 

Hayat bir denklem...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Yavaşlama donma konularından şikeyetçi olmuşssun gidip aynı hatayı tekrar yapmaya gerek yok. iphone al hiç bişey donamadan takılmadan kullan. hoşuna gitmezsse ileride tekrar samsunga geçersin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Avea bayisine gidip, güzelce incelemeni tavsiye ederim öncelikle cihazları. Bende Samsung kullanıcısıyım. Iphone hep aklımı kurcaliyor. Kendisinin fikirlerine çok değer verdiğim @panxer arkadaşımızda iphone 6 dan cok memnun. Yani farklı bir işletim sistemi iyi olabilir bence. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

arkadaşlar çok net bir şekilde yazılımsal olarak şunu ifade etmek istiyorum ;

2014 aralık ayında askerdeydim 2 arkadaşımda samsung s4 vardı bende ise iphone 4. iphone 4ü alabildiği en son yazılıma da update etmiştim. arkadaşlar yavaşlıktan donmaktan çok şikayet ediyorlardı neredeyse duvara vuracaklardı. benim cihazımda da biraz yavaşlık söz konusuydu ama öyle delirtecek kadar değildi ve donma hiç yaşamadım.

o zaman en son cihaz s5 iken arkadaşların bir altı olan s4 kullanıyordu. ben ise en son cihaz iphone 6 ike 3 alt cihaz olan iphone 4 kullanıyordum.

rootlama ihtiyacınız yoksa iphone hatta iphone için de jailbreakler çıktı cok isterseniz jailbreakli kullanıp yine özgür olursunuz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı

Avea bayisine gidip, güzelce incelemeni tavsiye ederim öncelikle cihazları. Bende Samsung kullanıcısıyım. Iphone hep aklımı kurcaliyor. Kendisinin fikirlerine çok değer verdiğim @panxer arkadaşımızda iphone 6 dan cok memnun. Yani farklı bir işletim sistemi iyi olabilir bence. 

hocam bayiden inceledim de noteedge elde tam rahat değil ama şık ilk kullanımda s3 bile süper oldu ama ilerde gitti ilk başta hepsi çok iyi sonrası için tereddütüm var.

Hayat bir denklem...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla iphone mantıklı olan :) peki 16 lık yetermi yoksa 400 tl ye kıyıp 64 mü almalıyım?

Hayat bir denklem...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

S3 kullanıyodum ayfon 6 plus hediye geldi bu vesileyle ayfona geçtim . telefon canavar gibi gayet memnunum ama tek sorun şu aslında o kadar para telefona verilirmi  :)

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

S3 kullanıyodum ayfon 6 plus hediye geldi bu vesileyle ayfona geçtim . telefon canavar gibi gayet memnunum ama tek sorun şu aslında o kadar para telefona verilirmi  :)

hocam para konusuna takıldığında kesinlikle verilmez bence ama birini aramak için 1 dk beklemekten sıkıldım iş yerinde telefondan mail atmak almak dert ondan iyi bişey almam lazım o yüzden de paraya kıymak lazım

Hayat bir denklem...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    whoJetski bunu yazdı

anladığım kadarıyla iphone mantıklı olan :) peki 16 lık yetermi yoksa 400 tl ye kıyıp 64 mü almalıyım?

Maddi durumun musaitse 64 gb tavsiye ederim. Zamanla güncellemeler vs derken hafıza sıkıntısı yaşama derim.

S3 söylediğin gibi baya kasma yapıyor. Sanırım Iphone a geçmek seni hız konusunda baya mutlu edecektir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek
    cenk88 bunu yazdı
    whoJetski bunu yazdı

Maddi durumun musaitse 64 gb tavsiye ederim. Zamanla güncellemeler vs derken hafıza sıkıntısı yaşama derim.

S3 söylediğin gibi baya kasma yapıyor. Sanırım Iphone a geçmek seni hız konusunda baya mutlu edecektir. 

umarım hocam artık kıyacaz paramıza yapacak bişey yok s3 parçalamaya az kaldı çünkü

Hayat bir denklem...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    whoJetski bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    whoJetski bunu yazdı

umarım hocam artık kıyacaz paramıza yapacak bişey yok s3 parçalamaya az kaldı çünkü

Ben idare ediyorum şimdilik :) Cihaz ne durumda peki ?

Kasada soyulma,cizik vb durum var mı? 

Toplam Hit: 1328 Toplam Mesaj: 14