folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çeteler Meclisin İçine Sıçmış..

Çeteler Meclisin İçine Sıçmış..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    http://www.milliyet.com.tr/2007/08/21/son/sonsiy26.asp

ben demiyorum tayyip diyo :)).Videoyu izliyoruz :))..Ayrıca siyaset yasak falan demyelim.. Siyaset yapmıyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    belli dili sürçmüş.Sürçü lisan olduysa tayyo2 adına özür dilerim.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    dili sürçmemiş çeteler sürçmüş pardon sıçmış :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    dötlerine ampul girişesiceler

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek

biz çetelerle çok ciddi mücadeleler verdik diyo ya. yahu kardeşim bak sen kimle mücadele veriyosun biliyoruz sen mahkemelerle orduyla mücadele veriyosun. onlar çetemi oldu

özellikle şu son dönemde çeteler çok büyük vurgun yedi ( son seçimi demek istedi herhalde ipi göğüsledilerya muhaliflerde bahsediyo burdan)

sıçmış diyince uğur dündar hiç bozmuyo kendini ama gayri ihtiyari şöyle bi doğrulma refleksi yapıyo.

bunları hep meydana çıkardık gördük diyo kendileri. allah gösteriyo allah. o kazalar olmasa zaten çeteler hiç çıkmıycak.

son olarak --- türkiyenin bunlardan kurtulduktan sonra sıçramasından bahsediyor kendileri. e şimdi terörün başını koparamadın çetelerlemi ah pardon çeteciklerle mi uğraşacaksınız.   herşey refah seviyesinde biter. millet aç. bi kira ne kadar bi emekli maaşı ne kadar. tayyip bey bunu ancak tuvalette zıçma modunda iken düşünür. sonrada sifonu çeker gider. millet açsa herkes gayri ihtiyari kendini bozar. türkiyede herşey kanuna bağlı olsa gemi yürümez. bu haber de burda biter.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

akp hükümet olduktan sonra bakın bakalım kaç tane kürt mafyası çökertilmiş,kürt çetelerine kaç operasyon yapılmış ya da yapılmış mı. :)
    çetelere karşı savaşmışmış tabi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

çatlının zamanında babam anlatır hep.. kürt mafyası birşey yapamıcak duruma gelmış ama sımdı her yeri onalr yöentiyor bi adam var burda onun tetikçisi var komutan diye adam sana savcı adlıyede çalışır bana 24 saat çalışır diyo :D a.q adam emnıyetin 200m altında düğün alayında otomatık silahla ateş ediyo a.q polisler abi çekiyo nasıl bir iş bu adam bayburtlular derneği başkanı bir dernek binası var akp bınasının yarısı a.q giren çıkamıyor o ayrı mesele...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ricin bunu yazdı:
    -----------------------------

çatlının zamanında babam anlatır hep.. kürt mafyası birşey yapamıcak duruma gelmış ama sımdı her yeri onalr yöentiyor bi adam var burda onun tetikçisi var komutan diye adam sana savcı adlıyede çalışır bana 24 saat çalışır diyo :D a.q adam emnıyetin 200m altında düğün alayında otomatık silahla ateş ediyo a.q polisler abi çekiyo nasıl bir iş bu adam bayburtlular derneği başkanı bir dernek binası var akp bınasının yarısı a.q giren çıkamıyor o ayrı mesele...

-----------------------------
    bayburt mu :P kimmiş o ismi ne?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Bende izledim la adamın dili sürçtü ne büyütüyonuz. Tayyip çıkıpta televizyonda sıçtı mıçtı diye konuşacak adam mı amq. Adam başbakan olmuş bide gelip televizyonda küfür mü edecek oraya buraya ? Biraz mantıklı konuşun. Adamın suçu yok tamamen dil sürçmesi. Olabilir her insan ın hatası vardır. Bu kadar büyütmeyin güzellerim :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    deniz baykal da rodos'a yüzerim demişti.Onun da dili sürçüyor,siyasetçi işte bunlar :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    Uğur Dündar da bi uyanıyor kendine geliyor lafı duyduktan sonra. :)

kenarda köşede takılırım ben
Toplam Hit: 1635 Toplam Mesaj: 13