Cezaa!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi

bu arada ceza ile ilgili bilgileri bulabileceğim bir site biliyorsanız bana cevap yazarmısınız?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    http://www.ceza-fan.com/ adresine bak böle ufak tefek şeyler için konu açma abla yaww :)) irce git orda istediğin kadar soru sor :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    o0o0o rapci bi arkdas daga :)) valla ceza-fan.com cezanın resmi sitesidir. ne arıyorsun ceza hakkında mp3 mü ? :) yoksa hayatı ile bilgimi üsküdar cocugu :) işte :) annesini kayıp etmiş.. :(( kız kardeşi ve. babasi dalyan amca ile  yasıorlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi

Lord_x_man bu konu sana göre saçma olabilir ancak bence mükemmel bir konu.ceza fan com için tşk ederim afyon sana ancak ordan indirebileceğim kadar bilgi indirdim.başka bir site istiyordum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    yani ne lazım onu sölersen daga bişiler yaza bilirim ne bilmek istıyorsun işte :) mp3 ise rapturka dan cekersin. rapturka.com galiba  vidolari zaten ceza-fan da kendileri yayınlar lar. musikleri ise intden ararsın al sana dünya defi google.com :) tam ne istıyorsunuz ? :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

tam olarak ne istiyon resim şarkı sözleri felan mı_?:D:D bende hayranıyım yane

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi

herşeyini istiyorum işte.adama aşığım ya.gerçi müziklerinin hepsi war.ama resim tarzı şeyler istiyorum.birde yaşamıyla ilgili detaylı bilgi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    cezanin bu zamana kadar werdigi konserler ve party goruntuleri. yayinlanmis yayinlanmamis tum mp3 ve resimleri. istedigin nedir soyle cd basar yollarim irtibat icin maili sildim  gorusurz. bu arada diger underground goruntu ve partylerde var.

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    bence.. SAgo ile kapişmalari cok kötü oldu süper feat lari vardi ikisi bence dünyaya acila bilirlerdi :S :(( ahh sago ahh
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    walla sago ile atismayi baslatan ceza idi. ve sago cok iyi basti. gerci ayben ve roka nin gunlerin aglak ta guzel olmus. ve sahtiyanin kartlar karissin i da guzel. ama sago ile ugrasmayacaklardi. bu sekil olmasi bence daha iyi oldu. ikiside rakip olunca daha guzel albumler cikar. rekabet.. :):):)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi

ya ben koyu bir cezacıyım ama bence sagopa daha iyi.bu arada dedimya ceza ile ilgili herşeyi istiyorumm "hypnotize"!

Toplam Hit: 3779 Toplam Mesaj: 34