folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Che Guevara Duvar Kağıdı Arıyorum.

Che Guevara Duvar Kağıdı Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    forumun bir tanesinde denk gelmiştim sonra adresini kaybettim 10 günden beri deli oldum nette aramaktan bulamadım.che ile ilgili çok duvar kağıdı var ama ben özellikle

http://img86.imageshack.us/my.php?image=screenshot6su7cv.jpg

duvar kağıdını arıyorum...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    bırak olm bu komunist ayaklarını en iyisi nazizm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    :) yok be Athzai komünistlikle alakası yok.bence ne komünizm ne de nazizim, hepsi boş bunların azizim ;)

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    ütopya olduğunu anlaman güzel birşey bazıları kavrayamadı,neyse siyaset yapmayalım :)
    o wallper benim de hoşuma gitti,valla arıyorum her yerde

şimdilik bunlara bak
    http://chehasta.narod.ru/wallpaper.htm
    diğerini bulurum inşallah

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    inşallah bulabilirsin.teşekkür ederim ertancım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    al buda çok güzel

http://www.ams.ubc.ca/clubs/turkish/bayrak_ata_k.JPG

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    maalesef bulamadım o wallperi,sen nerden yaaa,bu kadar olur,büyük forum sitelerinin hepsini aradım yoktu
    Eğer flashget tarzı program kullanıyorsan ve onla indirmişsen prograda downloads kısmına bak linki kaydeder

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    TorNaVida, yaftayı yapıştırır gibi manidar paylaşıma hiç gerek yoktu.ben zaten neyin ne olduğunu biliyorum.yeteri kadar okuyorum anlamaya çalışıyorum, ulu önderimiz ATATÜRK'ü.havadan nem kapmayın.

ertancım bu kadar olur.tesadüfün iğne deliği yahu.sanki bulmak için buraya yazmamı bekliyormuşum.screenshot u tekrar buldum.şimdi mail atacağım.umarım yanıt gelir de paylaşırım burda duvar kağıdını.senin de zamanını aldım istemeden de olsa kusura bakma.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    estağfirullah,elimizden birşey gelirse her zaman yardım etmeye hazırım :)
    duvar kağıdını bulursan bana pm ile ulaştırırsan sevinirim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    lanet olsun ben hırs yapyayım ki her işi hallederim.son anda aklıma gelen kurnazlıkla buldum duvar kağıdını.adamdan gelecek maili beklemeye gerek kalmadı.eğer farkettiysen duvar kağıdında sağ tarafta Communism Is Good For You yazıyor.ufak bir eklemeyle communism is good for you che şeklinde ara google da sonuç ;) nasıl dikkat etmemişim o yazıya hayret.isterseniz dediğim gibi yapın indirin ya da burdan buyrun.

http://www.hemenpaylas.com/download/926255/Communism_Is_Good_For_You.jpg.html

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Che ye laf yok
    Fidel e laf yok

Fidel in havana meydanina heykelini diktirdigi "Mustafa Kemal ATATÜRK" e hic laf yok.

;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 3550 Toplam Mesaj: 13