folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Chp 1. Parti (Mayıs 2010 Araştırması)

Chp 1. Parti (Mayıs 2010 Araştırması)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Sonar araştırma şirketinin mayıs 2010 da yaptığı araştırmaya göre chp ilk defa daha çok oy potansiyeline sahip.Bugüne kadar genel seçimlerle ilgili yaptıkları araştırmalarda hep yaklaşık değerler verdiler o yüzden ekliyorum :).

http://www.sonararastirma.com/rapor/SONAR-Siyasi%20egilimler_May10.pdf

2007 seçimlerindeki istatistikleri aşağıda.Ayrıca arşivden diğer araştırmalara da bakabilirsiniz.tamamen bilgilendirme amaçlı bir konudur.provoke etmeyin, edenn a.k.

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:1; mso-generic-font-family:roman; mso-font-format:other; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:0 0 0 0 0 0;} @font-face {font-family:"Palatino Linotype"; panose-1:2 4 5 2 5 5 5 3 3 4; mso-font-charset:162; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870009 1073741843 0 0 415 0;} @font-face {font-family:"Arial TUR"; panose-1:2 11 6 4 2 2 2 2 2 4; mso-font-charset:162; mso-generic-font-family:swiss; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:536881799 -2147483648 8 0 511 0;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} .MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Değişim analizleri

ile ( ± ) sapmaları

Ak Parti

% 41,0 – % 44,0

CHP

% 19,0 – % 22,0

MHP

% 14,0 – % 18,0

GP

% 8,0 – % 12,0

DP

% 7,5 – % 11,5

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

hiç zannetmiyorum halk biliyor chp zihniyetinin ne olduğunu zaten bu yüzden şimdiye kadar iktidara getirmedi ak parti yine tek başına iktidar ve 1. parti konumundadır. bu internette gezen anketler ise yönlendirme anketleridir..

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

Hocam görmüştüm bu anketi daha önce, Sonar geçen seçimlerden %70 lik bir tutturma oranına sahip. Fakat erken seçim olmazsa CHP aldığı yüzdeyi akp'ye kaptırabilir.

Neden Ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

hayır akparti sona geldi. kendileri de biliyor. haberleri takip ediyorsan bugün kaç vatan sever serbest bırakıldı görürsün. şimdi uzlaşma yoluna gitmeye çalışacaklar ama nafile. Çok büyük bir değişim olmazsa büyük oranda chp-mhp iktidarı olacak. Köy görünüyor kılavuza gerek yok. Benim temennim hepar'ın da son anda bu gruba dahil olması. En azından Pamukoğlu'na bir bakanlık verilmesi. Eğer PROFİLİMDEN ÖNCEKİ MESAJLARIMA BAKARSANIZ AYLAR ÖNCE DURUMUN BÖYLE OLACAĞINI SÖYLEMİŞ OLDUĞUMU GÖRÜRSÜNÜZ. Chp ve Mhp hükümetinin şu halimizden çok daha iyi sonuçlara gebe olduğunu görürsünüz. TÜRKİYE'DE BU BİR SİYASİ DÖNGÜDÜR. SAĞ BİR PARTİ TEK BAŞINA GELİR. TÜM YERLİ ÜRETİMİ MAHFEDER, KADROLAŞIR, DEĞERLERİ YOZLAŞTIRIR. SONRA SOL BİR PARTİ GELİR BUNLARI DÜZELTMEYE ÇALIŞIR. GEÇMİŞE BAKMAK BEDAVA.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Bugün gizli akpci habertürk gazteside 2. parti olarak verdi. AKP hala lider felan propaganda yaptı biraz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

akparti sona geldide. simdi cumhurbaskanıgı secimlerinde tayyipin önünde engel kalmadı. akp gitse nolcak ki gitmiyicek.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç zannetmiyorum halk biliyor chp zihniyetinin ne olduğunu zaten bu yüzden şimdiye kadar iktidara getirmedi ak parti yine tek başına iktidar ve 1. parti konumundadır. bu internette gezen anketler ise yönlendirme anketleridir..

akparti bitti be kardeşim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Akp, abd nin dediklerinden uzaklaşınca, onlarla çalışmayı bitirince onların gözünden düştü. Artık abd nin yeni gözdesi chp. Chp ile mhp koalisyon kurarsa vay bizim halimize.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeremYC30
    JeremYC30's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

destanition bunu yazdı:

akparti bitti be kardeşim.

Hocam ak parti bitti diyorsun' da bu son olaylarda hem TSK ya çıkışları hemde israil'e çıkışları gene oranlarını toparlamasına sebep oldu. CHP de hala bir ses seda yok, CHP nin biraz daha toplumsal davranması gerekiyor.

Neden Ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

destanition bunu yazdı:

evet yönlendirme anketlerini görüyoruz haber7 ve fetocuların gazetelerinde

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

tayyip giderse onun kadar kurnaz birinin geleceğini sanmıyorum

Toplam Hit: 8612 Toplam Mesaj: 54