folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Chrome Da Klavye Çalışmaması & Win 10 Settings Çalışmaması

Chrome Da Klavye Çalışmaması & Win 10 Settings Çalışmaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

asdfagsfhfjhjkjhşl öldürdünüz yine yorumlarla da çözüm gelmedi. EN temizi video izlemeyeyim ben bari. 

Bu arada bu sttings olayını nasıl çözerim? update de çalışmıyor işin kötüsü. Millet Edge aç ve update.microsoft.com a falan gir ordan çeksin demiş ama o da yemiyor. KMS yüzünden mi oldu acep? 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

ilk çıktığı zamanlardan beridir firefox kullanıyorum(bazı mecburi durumlar hariç) o zamandan beridir kaç kere chrome kullanıcılarının böyle sorunlarını okuyup okuyup gülüyorum.

Yakın zamanda güldüklerim chrome text rendering bug ve bu klavye yazamama bug.

Ayrıca bu kadar ram canavarı bir browserı günlük kullanım için nasıl kullanıyorsunuz anlamıyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Klavye problemi, Caps Lock yapinca gecici olarak duzeliyor. Kalici cozum henuz yok.

Settings ise KMS ile ilgili sanirim. Ilk gunden beri win10 + orj trial office kullaniyorum. Hergun yaklasik 14-15 saat acik bilgisayar. Henuz bir problem yasamadim.

Toplam Hit: 1778 Toplam Mesaj: 14
windows sorun win 10 problem chrome sorunu lağnet girsin