folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Chrome Sol Alt Köşede Url Gösteriyor

Chrome Sol Alt Köşede Url Gösteriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam takıldıgın seşe bak dionda film izlerken ful ekranda play yerini hiç görmüyorsun.bazı videolarda ortaya basınca reklam açıyor.tam bir bela.bazı yerlerde ses yerine  geliyor.her türlü bela hocam

flash player ile alakalı ama kapatınca dediğim gibi play çubuğu gelmiyor.

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Kendi adıma tesadüfen bu duruma bir çözüm ürettim.

Film-dizi benzeri sitelerde bu durum ile karşılaşıyorsanız. İzleme penceresinin altında banner tarzı fotoğraf varsa onu adblock ile engelleyin. Link bir daha çıkmıyor.

Sözüm özü izleme penceresinin altında fotoğraf olunca bu meret çıkıyor. O fotoğrafı ortadan kaldırınca link çıkmıyor.

Dizi sitelerinde buna denk geldiğimde ne zaman yaptıysam sorun çözüldü.

Teklif var ısrar yok :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ulan şimdi farkettim bende de var,şimdi bende kafaya takarım bunu

niye böyle şeylerle uğraşıyorsunuz 

her gün yeni icad çıkarıyoruz

format çekeyim bari...

Acaip derecede agresifim !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

son zamanlarda oturduğum butun pc lerde var :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

Ulan şimdi farkettim bende de var,şimdi bende kafaya takarım bunu

niye böyle şeylerle uğraşıyorsunuz 

her gün yeni icad çıkarıyoruz

format çekeyim bari...

kahkaha atarak güldüm bu yoruma :D artık gözün takılır hocam yandın :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

bende de var o sorun sinir ediyor. ilerletemiyorsun videoyu durduramıyorsun. O yüzden bende şöyle çözüyorum olayı. Chrome yapıyor bunu. Firefox dan izliyorum izleyeceğim şeyi. Firefox da olmuyor

nette diyo ki:

Çözüm 1: google chrome adres satırına chrome://plugins/ yaz çıkan eklentiler bölümünden flash player ı ya da shockwave flash ı devre dışı bırak sorun çözülüyo

Çözüm 2: videoyu tam ekran yapmadan önce sayfayı küçült pencere yap sonra tam ekran yap videoyu

FiL3MAN tarafından 31/Ağu/14 19:05 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı

bende de var o sorun sinir ediyor. ilerletemiyorsun videoyu durduramıyorsun. O yüzden bende şöyle çözüyorum olayı. Chrome yapıyor bunu. Firefox dan izliyorum izleyeceğim şeyi. Firefox da olmuyor

nette diyo ki:

Çözüm 1: google chrome adres satırına chrome://plugins/ yaz çıkan eklentiler bölümünden flash player ı ya da shockwave flash ı devre dışı bırak sorun çözülüyo

Çözüm 2: videoyu tam ekran yapmadan önce sayfayı küçült pencere yap sonra tam ekran yap videoyu

hocam o çözümleri bende yazdım zaten ama pluginsteki birini kaldırınca bu sefer facebooktaki duvar kısmındaki videolardaki barlar kayboluo.mesela oynayan bir videoyu durduramıyorsun.sanırım bunun çözümü yok.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

nette diyo ki:

hocam o çözümleri bende yazdım zaten ama pluginsteki birini kaldırınca bu sefer facebooktaki duvar kısmındaki videolardaki barlar kayboluo.mesela oynayan bir videoyu durduramıyorsun.sanırım bunun çözümü yok.

ben devre dışı biraksAM da olmuyo

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    FiL3MAN bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

nette diyo ki:

ben devre dışı biraksAM da olmuyo

dün baya bi araştırdım kapatılmıyormuş.tema fln baktım acaba saydam bişiler yapabilirmiyim diye oda olmuyor.çözümsüz.google a geri bildirim olarak hem türkçe hemde ingilizce msj attım.bişi çıkmaz ama hani olur ya..

Toplam Hit: 2443 Toplam Mesaj: 20