Çiçek Sepeti Fırsatçılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

Neden bilmiyorum ama hiç sevmedim çiçeksepetini 

yok amk imzam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

aynen benimde basıma geldi mayısın basında baktıgım standart bir çiçek 79 tl idi 2 gun once baktım 119.90 tl olmus

bende gittim çiçekciden benzerini 70 tl ye aldım

bidaha da kullanmam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

çiçeksepeti geçen sene de aynı şeyi yaptı, anneler gününden 1 hafta önce sepete attığım 40 liralık ürün, anneler gününe 2 gün kala güya indirimli haliyle 60 liraya satılmaya başlanmıştı.

her sene özel günler öncesi bu şekilde zamlar olur, insanların çoğu da "aa bak bu indirimdeymiş alayım" diye alır, 2 hafta önce fiyatı neydi diye çok araştırmaz.

eğer çiçek, hediye vs gönderme niyetiniz varsa özel günlerden 1-2 hafta öncesinden siparişinizi verin bence :)

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

çiçeksepeti zaten pazaryeri, aldığın şeyi çiçekçiden alıyosun zaten. adamlar aç zaten muhtemelen kaç aydır siftah yapmıyolar, adamların bi anneler günü var. maddi olarak seni yormuyorsa bırak kazansınlar biraz daha. senin "ya bizi sikiyolar" dediğin +50 lira, +100 lira o adamın şu zor dönemde aç kalmama parası olabilir.

ha direkt çiçeksepetine gidiyosa bu para, onlar yapıyosa bu zammı. cibiliyetlerini sikeyim. 

Geçen normal bi berbere gittim saç kestirdim sakal düzelttim (mac 30dk) 70 tl istedi. Bayadır kapalıydı bi şey demedin ama çok pahalı. 

ben makina aldım sırf fırsatçılık yüzünden adamlarda haklı bi taraftan herkes kan ağlıyor amk 3 numara forever :)

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

edit . açık konu

FIRSATÇI LAR HER YERDE  

samaccc tarafından 10/May/21 01:08 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

onaylı mağazam var ama ürün satışı yapmıyorum. zerre ısınamadım bunlara. hediye sistemiyle çalıştıkları için diğer platformlar gibi değil. gecikme olayları filan acımasız. fatura olayları değişik. bi ton mazeretim var yani. geçen komisyon indirimi yapmışlar bana. ürünlerini satışa koyarsan bu kadar yapacağız diye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Haklisin fiyatlar pahali bir üretici olarak gül kesmeyecektik 40 kruştu bir gül 1-1,5 cikinca kestik fiyatlar özel gün ve gülün kıt oldugu doneme gore degisir şu saatten sonra cogu uretici malı istirate birakti kisin bir gül sera cikişi 3 ile 10 tl arasi degisir ist varana kdr fiyat artiyor mlsf

Tv de izledim 10 tl diyor gelisi yalan soyluyor:) 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

konudan bağımsız benim berberde normalde 40-50 alıyor ama 17 mayısta gidip 100TL bırakacağım kaç yıllık berberim 3 haftadır iş yapmıyor adamın 2 tane çocuğu var. 17 mayıstan sonra durumunuz varsa 3-5 bakmayın etrafınızdaki esnafa fazla fazla verin. Devlet bu insanları ortada bıraktı üstünede stopajdır vergidir istemeye devam ediyor.mal sahipleri zaten kirasına bakıyor. Ellerinde ne varsa kaybettiler 1.5 yılda

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ayrıca çiçeksepeti çiçekçileri de bitiriyor.. kendisi mağaza açıp sevkiyatı da kendisi yapacak. çiçeği de kendisi yetiştirecek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    engin01288 bunu yazdı

Şöyle yap.

Elinde ön bellek fotoğraflarını sakla. Şuanki fiyatını sakla ardından anneler günü geçtikden sonra fiyatı düşecekti o fotoğrafı sakla daha sonra Ticaret Bakanlığının uygulaması var oraya şikayet et.

Bunu biz kullanıcıların yapmak zorunda kalması zaten işin acı olan kısmı..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 3838 Toplam Mesaj: 33
çiçek sepeti çiçeksepeti