folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Cicekmarket.Com Rezaleti (2019 Anneler Günü)

Cicekmarket.Com Rezaleti (2019 Anneler Günü)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

Anneler günü için 11 Mayıs 2019 tarihinde cicekmarket.com müşteri hizmetlerini aradım ve şimdi sipariş verdiğim takdirde Malatya için anneler gününde siparişin ulaşıp ulaşamayacağını sordum. Müşteri hizmetleri de anlaşmalı oldukları bayi olduğunu ve zamanında ulaştırılacağını söyledi. Ben de bir gün öncesinden Malatya’daki adrese 2 adet çiçek siparişi verdim. Sipariş sayfasında da 18:00’a kadar teslim seçeneğini seçtim. Saat 17:00 gibi aradım müşteri hizmetlerini (20 dk bekledim) hala ulaşmadığını söyledim. Bana 22:00’a kadar sürelerinin olduğunu söyledi sözleşmede öyle yazıyormuş fakat sonra sözleşmeyi okudum 19:00 yazıyor. Bayi ile iletişime geçip dönüş yapacaklardı. Yaptılar mı, tabii ki hayır. Neyse saat 22:30’da bir daha aradım inat ettim tam 63 dk bekledim hatta ama cevap veren olmadı. Saat 23:45’te mesaj geldi teslim edildi diye. Allah sizi bildiğiniz gibi yapsın. Paramızla rezil olmak bu olsa gerek. Bir daha sipariş verirsem bu da son olsun. 

Düzeltme: çiçek teslim edilmemiş. Sabah eşimle görüştüm dün akşam bir şey teslim edilmediğini söyledi

kiNki tarafından 13/May/19 08:32 tarihinde düzenlenmiştir

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Daha önce benimde siparişim olmuştu. Eşime çiçek göndermiştim. Çiçekler bildiğin solmuştu. Mail atıp çiçeğin resmini de ekledim. Dönüş yaptılar gayet ilgili bir şekilde. Yeniden çiçek gönderdiler. Anlaşmalı olduğu çiçekçinin yamukluğudur muhtemelen. 

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ciceksepeti varken neden orayi tercih ettiniz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

Daha önce çiçek sepetinde de aynı durum olmuştu yine bir anneler gününde. Bir gün sonra teslim ettiler

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Hocam Türkiye de kurumsallık isimden başka birşey değil.

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Çiçek sepetinde defalarca kez tokatlandiktan sonra, artık ilgili şehirdeki cicekcileri netten buluyorum. Çiçek + taksi parası yolluyorum. Bi saate çiçek adresinde. Ciceksepetinden %30daha ucuza geliyor bazen. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SUPERBICO bunu yazdı

Çiçek sepetinde defalarca kez tokatlandiktan sonra, artık ilgili şehirdeki cicekcileri netten buluyorum. Çiçek + taksi parası yolluyorum. Bi saate çiçek adresinde. Ciceksepetinden %30daha ucuza geliyor bazen. 

@@,) ^^D` bu iyiymiş.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

şikayetvar a falan yaz. Bişey olacağından değil de yaz en azından orda kaydı lsun arayan görsün.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

Yazdım hocam. Yazsak da bir şey olmuyor maalesef 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
Toplam Hit: 1023 Toplam Mesaj: 9
çiçek