folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cidden Delirdim Sanırım

Cidden Delirdim Sanırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

dua olm bu oyun şifresimi yazıyorsun istediğim olsun diye sabah akşam tekerleme gibi okursan olacağı bu :D

bin kere bin tane farklı duayı tekerleme gibi okumaktansa adam akıllı namazını kılıp kendi cümlelerinle tek başına otur Allaha anlat durumu iste ne istiyorsan bence daha makbuldur. Olmasa bile matematik formülü yazar gibi hissetmez Rabbinle iletişim kurduğun için umudun artar ve huzur bulursun

Benim çocukluktan beri aklımdan çıkmayan bir soru var. Samimi diyorum asla dalga geçmek felan niyetinde değilim.

7 milyar insan yanyana gelse hepsi birden Allahım beni şu an pülütona gönder dese,

Kalpten dua edenlerden bir kaçı plütona gidebilir mi ?

Muhtemelen gidemezler.

Teknolojinin gelişmesini beklerler.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Keyr00t bunu yazdı

dua olm bu oyun şifresimi yazıyorsun istediğim olsun diye sabah akşam tekerleme gibi okursan olacağı bu :D

bin kere bin tane farklı duayı tekerleme gibi okumaktansa adam akıllı namazını kılıp kendi cümlelerinle tek başına otur Allaha anlat durumu iste ne istiyorsan bence daha makbuldur. Olmasa bile matematik formülü yazar gibi hissetmez Rabbinle iletişim kurduğun için umudun artar ve huzur bulursun

Benim çocukluktan beri aklımdan çıkmayan bir soru var. Samimi diyorum asla dalga geçmek felan niyetinde değilim.

7 milyar insan yanyana gelse hepsi birden Allahım beni şu an pülütona gönder dese,

Kalpten dua edenlerden bir kaçı plütona gidebilir mi ?

Muhtemelen gidemezler.

Teknolojinin gelişmesini beklerler.

adamın konusunu baltalayacağız neyse teoriik olarak konuşuyoruz zaten :)
    Bence en iyi gerçekten aciz kaldığı anda içten dua edebiliyor insan. Plütona gitmek için içten dua edeceğimiz nasıl bir durum olur onu anlayamıyorum. Ha dersen oldu bencede gidemezler.

Dua senin için mucize olması demek değildirki pat ışınlanıp gidelim ancak plütona gitmek için çalışmalar yapıyorsundur duan o çalışmaların olumlu souçlanması ve Allahın uygun yöntemleri bulmak için sana yardım etmesini zihin açıklığı zeka vs. vermesini istemek mantıklı geliyor. Zaten sen elinden geleni yaparsın sonuç için dua edersin oturduğun yerden duanın manası yok 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    house bunu yazdı

valla gideyim bi doktora ne doktoruna gideyim psikayatrı yemi gideyim nere gideyim. Bide tabi iş yerinden izin almak var.

Panikatak da var mı sende? Yazarken bile. Gideyim, nereye gideyim, psikiyatriye mi gideyim diyorsun. :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Efendi bunu yazdı
    house bunu yazdı

valla gideyim bi doktora ne doktoruna gideyim psikayatrı yemi gideyim nere gideyim. Bide tabi iş yerinden izin almak var.

Panikatak da var mı sende? Yazarken bile. Gideyim, nereye gideyim, psikiyatriye mi gideyim diyorsun. :)

var sanırım ya gideyim var yani baksana yukarudakine gitcem ben :D

Every thing"s place and her time reach
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Obsesyon. Günde 1 tane Prozac 20 mg. Yetmezse 40 mg.

hoca adama hemen ilaç önerme yaw :D adm belki OKB(Takıntılı )  önce bi psikiyatr'a danışsın :)

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Zalimcocuq bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

hoca adama hemen ilaç önerme yaw :D adm belki OKB(Takıntılı )  önce bi psikiyatr'a danışsın :)

Sanki psikiyatriye gidince farklı bir şey olacak :) Prozac, Lustral tarzı bir ilaç yazıp gönderecek.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    Zalimcocuq bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı

Sanki psikiyatriye gidince farklı bir şey olacak :) Prozac, Lustral tarzı bir ilaç yazıp gönderecek.

Son bir kaç gündür bu ilaçlarla ilgili kitap okuyorum.

Nerdeyse 20-30 yıldır dünyada bu ilaçlar yazılıyor ve gerçek başarı oranı çok düşük.

En nihayetinde uzun sürekli kullanımda beyni bir çöp kutusu gibi kullanıyor ve beyin toksit madde doluyor.

Not:

Şu lustral yok mu şeyi kalkmayan adama bile bunu yazıyorlar. Yazık vallahi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Orasını bilemem fakat ilaçlıyken takıntılarından kurtulabilirsin fakat tedavi edici özelliği olan yok sanırım. Takmamayı öğrenmen lazım çünkü sorun senin beyin yapında.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Bendede yatmadan önce dua etme takıntısı var. Bi süre yapınca vücut istetiyor galiba kendimi bildim bileli uyumadan önce ellerimi açar  Ey Allah'ım! Beni, bana nasip etmeyeceğin bir şeyin peşine düşürme. Amin. der uyurum. Getirisi var mı bilmiyorum zaten verirse yüceliği vermezse imtihanıdır..

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek

valla muhabbet için teşekkür ederim öneriler için filan iyi geldi demesem yalan olcak sanırım

Every thing"s place and her time reach
Toplam Hit: 4899 Toplam Mesaj: 53