folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Çift Hatlı Telefonlarda Farkli İki Whatsapp Ve Benzeri Uygulamaları Kullanmak ?

Çift Hatlı Telefonlarda Farkli İki Whatsapp Ve Benzeri Uygulamaları Kullanmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Yeni bir hat aldım. Yeni telefon alacaktım ki telefonumun çift hatlı olduğu aklıma geldi. Daha iyi dedim ancak 

Şöyle bir durum var.

Bu iki sim karttaki kişilerin tamamen ayrışması lazım.

Yani belirli kişileri sim 2 ye ayrı kaydetmesini istiyorum. Kayıt yaparken sorması gerekmez mi. Bulamadım.

WhatsApp, skype gibi uygulamaları çift kullanımı nasıl olacak. 

Araştırdım ama telefon dolu yeni uygula indirmeden bir yolu var mı.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çift Whatsapp için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lbe.parallel.intl&hl=tr

Sim karta kayıt etme cihazdan cihaza değişiyor. Romun desteklemesi gerek diye biliyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Abla bizim arkadas 4 WhatsApp kullaniyordu yarın öğrenir yazarim buraya

Memento Mori
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Parallel Space-Çoklu hesap 

adında bir program var androidde onu kullanabilirsin

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Parallel Space-Çoklu hesap 

adında bir program var androidde onu kullanabilirsin

Bende uzun zamandan beridir kullanıyorum gayet güzel ve kullanışlı reklam çıkıyor arada ama olsun o kadar tüm uygulamaları destekliyor güzel tavsiye ederim.

Yakında Güncelenecektır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Ben de bişey sorabiler miyim?

Rahmetli G3 telefonda kullanirdim, çifte ekran uygulamasi vardi. Ekranin bir yarisinda bir program, diger yarisinda başka bir program kullanabiliyordum. Simdi araba kullanirken ayni ekranda hem navigasyon hem de torque prohramini kullanmam gerekiyor.

Ne yapmak lazimdir?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Benim xiaomi mi note 2 bu ozelik var clone yöntemi ile yapıyor  başka telefon yapıyor mu bilmiyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Rahmetli G3 telefonda kullanirdim, çifte ekran uygulamasi vardi. Ekranin bir yarisinda bir program, diger yarisinda başka bir program kullanabiliyordum. Simdi araba kullanirken ayni ekranda hem navigasyon hem de torque prohramini kullanmam gerekiyor.

Ne yapmak lazimdir?

Programla olmaz romun desteklemesi gerek. Android 7 ile gerçi Android'de varsayılan özellik oldu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

Ne yapmak lazimdir?

Programla olmaz romun desteklemesi gerek. Android 7 ile gerçi Android'de varsayılan özellik oldu. 

Eyvallah hocam

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çift Whatsapp için : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lbe.parallel.intl&hl=tr

Sim karta kayıt etme cihazdan cihaza değişiyor. Romun desteklemesi gerek diye biliyorum. 

Zenfone 6 uyumlu değil diyor. Root filan atılmadı. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Zenfone 6 uyumlu değil diyor. Root filan atılmadı. 

Teknolojide çareler tükenmez :

https://apps.evozi.com/apk-downloader/?id=com.lbe.parallel.intl

Toplam Hit: 3163 Toplam Mesaj: 17
android whatsapp skype general mobile çift hat