folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çift Kişilik Sinema Salonları Hakkında

Çift Kişilik Sinema Salonları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Merhaba,

Bir arkadaşım, kız arkadaşıyla özel olarak film izlemek istiyor... Çift kişilik sinema salonu gibi bir şey duymuş. İstanbul-Asya yakasında (yoksa Avrupa yakası

da olabilirmiş ) kimsenin çat kapı girip rahatsız edemeyeceği yerler varmı diye soruyor? Gidilecek zaman belli değilmiş, daha önce gidenler varsa salon

hakkında bilgilendirme yapabilirler mi? Konum, fiyat v.s. 

Not: O arkadaş sensin gibi espiriler yapmayın lütfen ben istanbul'da değilim. Konuyu geyiğe çevirmeyin lütfen. Kimse yazmak zorunda değil

teşekkürler

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kısa zamanlı istanbul'a mı gidecen? :P

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

kapıyıda kitleyecenmi hocam otele gitsin daha iyi , öyle daha özel vakit geçirir :))

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam İstiklal caddesinde, Galatasaray lisesi'nin yan tarafındaki sokak arasında Taximum var. Bildiğin bir apartman dairesi. Filmini alıp projektörden izliyorsun. Çok rahat bir ortam. İçecekler alkollü seçeneğini de kapsıyor. 50 lira diye biliyorum. Fiyat değişikliği olduysa bir haberim yok.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

anlamıyorum ki neden hep açılan konular bir şekilde geyiğe dönüyor.. otele gitmek istese gider sanırım... kız arkadaşıyla özel olarak film izlemek istiyor. 

@nazi, teşekkürler hocam bilgin için.. 

unbalanced tarafından 06/Ağu/12 11:15 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

en berbat filme gidin alın size çift kişilik :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@alper, en berbat filmi izlemek isteyeceklerini sanmyorum, izlemeyecekleri filme neden gitsin :) kötü düşünmeyin yaa.. adam romantik bir filme gidip romantik anlar yaşamak istiyor.. :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

@alper, en berbat filmi izlemek isteyeceklerini sanmyorum, izlemeyecekleri filme neden gitsin :) kötü düşünmeyin yaa.. adam romantik bir filme gidip romantik anlar yaşamak istiyor.. :)

hoca ozaman kalkmak üzere olan bir filme vip salona gidin

vip salonlar iyi oluyo 5 li koltuğa yatarak izliyom a.q :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hoca ozaman kalkmak üzere olan bir filme vip salona gidin

vip salonlar iyi oluyo 5 li koltuğa yatarak izliyom a.q :)

ben gitmeyeceğim :) hangi sinemada vip salonları var bilmiyoruz. Öncelik anadolu yakasında.. daha önce gittiğiniz tavsiye edebileceğiniz yerler vardır diye düşünmüştüm

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

taximum da odalar 10 kişilikmiş.

anadolu yakasında vardı bunlardan

takipteyim banada lazım :)

imzayı bıraktım basıyorum artık
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

o  değilde yorumlara koptum .... ille geyik ille de geyik diyen arkadaşlar var aramızda .....

Kısa zamanlı istanbul'a mı gidecen? :P

Kısayol | Alıntı yap | Özel Mesaj

kapıyıda kitleyecenmi hocam otele gitsin daha iyi , öyle daha özel vakit geçirir :))

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
Toplam Hit: 18434 Toplam Mesaj: 24