Çiftlik Bank

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Selam Mürid(e)ler;

İş yerinde bir arkadaşım bu çiftlik bank denen naneden bahsetti, malum netteki herşeye karşı olduğu gibi buna da şüpheyle yaklaştım. 3.000 Tl yatırım yapmış, 5 saatte bir girip depodaki ürünlerini satıyor, 1 ayda 700 TL hesabına (reel banka hesabına) para aktarmış. Bu hesapla 4 ayda yatırımını çıkartıyor. Hadi 4 olmasın da 5 olsun 6 olsun. Çok olmasa da mantıklı görünüyor, evde 3-5 kuruş yastık altında duracağına buraya gömelim kazansın diyesi geliyor insanın ama bir yandan da içmde bir kurt diyor ki YAPMA...

Vesselam nedir bu çiftlikbank bilen eden var mı? Ekşide de birşey bulamadım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Kast ettiğin şu mu. Ona benzettim.

https://www.tahribat.com/forum/ne-diyorsunuz-girilirmi-bu-ise--227966

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O 3.000 lirayı geri alamadan site kapanır demedi deme. Ya arkadaş 90'lardan beri bu millet hala piramit sistemlerine inanıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

O 3.000 lirayı geri alamadan site kapanır demedi deme. Ya arkadaş 90'lardan beri bu millet hala piramit sistemlerine inanıyor.

tbt olarak biz de mi girişsek böyle bir işe :D

memlekette keriz mi yok

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Gibi gibi, nette arayınca zibilyon tane benzeri çıkıyor, tavuktan geri dönüşüm granülüne kadar :)

Şimdiye kadar içimdeki kurt hep haklı çıktı, bu sistemde adamlar istedikleri kadarını yazmışlar, görünürde bir sıkıntı yok, arkdaş 3000 TL'nin 700 TL sini almış hesaba, bulup çıkaramıyorum nereden nasıl kazık attıklarını...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Gibi gibi, nette arayınca zibilyon tane benzeri çıkıyor, tavuktan geri dönüşüm granülüne kadar :)

Şimdiye kadar içimdeki kurt hep haklı çıktı, bu sistemde adamlar istedikleri kadarını yazmışlar, görünürde bir sıkıntı yok, arkdaş 3000 TL'nin 700 TL sini almış hesaba, bulup çıkaramıyorum nereden nasıl kazık attıklarını...

3.000 tl yi almaya calistigi zaman anlarsin

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Önce insanlara bol komisyon dağıtıyorlar. Sazanların dikkatini çekiyorlar. Sazanlar geliyor. Sazanların sisteme giriş paralarını biriktiriyorlar. Sağlam para birikincede siteyi kapatıp kaçıyorlar. Olay bu.

Sazanlar ağlıyor, sazanlar isyan ediyor, sazanlar veryansın ediyor.

<Nihat Hatipoğlu mode off>

mkyb tarafından 06/Haz/17 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Bu sistemin geçenlerde haberi çıktı. Paraları patlatıp kaçmışlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

bakınız:ponzi oyunu

ZzZzZzZ...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Önce insanlara bol komisyon dağıtıyorlar. Sazanların dikkatini çekiyorlar. Sazanlar geliyor. Sazanların sisteme giriş paralarını biriktiriyorlar. Sağlam para birikincede siteyi kapatıp kaçıyorlar. Olay bu.

mürid olayı iyi söyledin, söylediklerin tamamen dogru . bu arada oyunu yatırımsız olarak oynuyorum.bu oyunu oynayacaksa murid iyi hesaplaması lazım.benim incelemelerimde daha en az 6 ay oynanır gibi duruyordu oyun :) artık kısmet. buna benzer 6 tane oynuyorum,işsizlikten ne yaparsak kar hesabı :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telos00
    telos00's avatar
    Erkek

bu arada aklımdayken söyleyeyim ona göre iyi araştır kardeşim, buna benzer 6 oyun oynuyordum, 2 tanesi kapandı , kapanınca gitti dogal olarak :) arkadasın yatırdıysa onun hesabı üzerinden yatır(arkadasına güveniyorsan) , kendi tahminim 4 ay daha en kötü sistem devam eder gibi duruyor, artık kısmet.

Toplam Hit: 4103 Toplam Mesaj: 28
çiftlikbank