Çiftlik İçin Güvenlik Kamerası Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Merhabalar sevgili mürid kardeşlerim

Çiftliğimiz için güvenlik kamerası arıyorum.

çiftlik çok geniş bir çiftlik değil yalnız yabancılardan ziyade bilimsel projelerimiz için hayvanların hareketlerini ayrıntılı bir şekilde izlemek üzere kurmayı planlıyoruz. Ben de çok anlamıyorum ama kandırılmak da istemiyorum

Bizimkilere kameracı dahua markayı önermiş. sitesi: https://www.ygb.com.tr/urun/dahua-xvr-5416-l-16-kanal-1080p-penta-brid-dvr-hdcvi-ahd-tvi-analog-ip

benim bulduğum işe yarayacağını düşündüğüm ise sony. sitesi: https://urun.n11.com/guvenlik-kamerasi/8-kamerali-4-mp-sony-1440p-guvenlik-kamerasi-sistemleri-P193724414

Yelpaze çok geniş olduğu için çok büyük karmaşanın ortasında kaldım lütfen yardım edin

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

N11'deki kamera Sony değil. Lensi Sony'dir. Gerçi lensin Sony olduğu bile şüpheli. Kameraların klasik yalanlarından biridir.

Ek olarak balık gözlü yani geniş açılı kamera tercih etmelisin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

N11'deki kamera Sony değil. Lensi Sony'dir. Gerçi lensin Sony olduğu bile şüpheli. Kameraların klasik yalanlarından biridir.

Ek olarak balık gözlü yani geniş açılı kamera tercih etmelisin. 

anlamdığım için farkedemedim sizin önerdiğiniz bir sistem var mı?

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam şuanda açıkça konuşmak gerekirse en iyi güvenlik kameraları LG ve Samsung'ta. Kurumsal firmalar bu ikisinden alıyor. Fiyatları tuzludur ama karşılığını alırsın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

2004 den beri guvenlik mobese sektorundeyim kablolu/kablosuz numarani atesle yardimci olayim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DataDiver
    DataDiver's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

2004 den beri guvenlik mobese sektorundeyim kablolu/kablosuz numarani atesle yardimci olayim hocam

yeni konu açmadan burdan sorayım uygun fiyatlı ip camera var mı? 720p veya 1080p ? apartman içinde kullacağım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_genclik06
    asi_genclik06's avatar
    Erkek

Sensormatik firmasın dan keşif iste gelip yerinde baksınlar ne istediğini ne beklediğini soyle her türlü yardımcı olurlar firma çalışanı filan değilim american dynamics kamera lar kullanırlar 10 yıldır kullanırız kameralarını zerre kadar pismanligimiz olmadı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Bir soru da benden, bu sekilde ciftlik - yazlik gibi yerlerde (elektrigin oldugu) kameralarin internet baglantilari icin nasil bir aygit onerirsiniz? Bir telefon alip hotspot acmak, simkart destekli kucuk modemler vs.?

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Bir soru da benden, bu sekilde ciftlik - yazlik gibi yerlerde (elektrigin oldugu) kameralarin internet baglantilari icin nasil bir aygit onerirsiniz? Bir telefon alip hotspot acmak, simkart destekli kucuk modemler vs.?

Turkcell Superbox. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Turkcell Superbox. 

Tesekkur ederim hocam.

vatandaşa kafam girsin!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

Turkcell Superbox. 

Tesekkur ederim hocam.

Ha bak şuda aklıma geldi. Android telefondan Youtube canlı yayın linki kendine özel yap, telefonada Vodafone hat takıp Youtube Pass paketi yap. O daha uygun. 

Toplam Hit: 3462 Toplam Mesaj: 20
kamera güvenlik dahua cihaz sony kayıt güvenlik kamerası güvenlik