folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çiftlikbank Nedir Ne Değildir

Çiftlikbank Nedir Ne Değildir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Aynı siteden bahsediyor. Çiftlikbank'ı görüp çakmasını yapan çok oldu ilk sayfaya yazmıştım zamanında. Onlar piyasayı dolandırıp kaçtı. Ama Çiftlikbank sağlam vurgun yapacak. Buraya yazıyorum. 

İmzalıyorum...

Bedava peynir fare kapanında bulunur...

Unutma unutturma

İmza kampanyasına ben de katılıyorum. Sağlam vurgun yapacaklar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Öncelikle şunu belirteyim; bu tarz oluşumlara oldum olası karşıydım; hala da öyle. Kimseye girmesini önermem, vesile de olmak istemem...

Uzun araştırmalar sonucu girdim bu sisteme, güvendiğimden felan değil risk almayı seven biri olduğum için. Aylık güzel getirisi var yaklaşık beş buçuk ayda kendini amorti ediyor kalan aylar tamamen kâr. Girmemin 2 sebebi vardı; etrafımda 40k - 50 k yatıran insanların amorti edip paralarını katladıklarını gördüm. Bir de adamların farklı bir sistemi var. Paranızın bir kısmını size gümüş olarak veriyor ve onla şarküterilerinden alış veriş yapıyorsunuz. Adamlar gerçekten kazanıyor gibi, son açtıkları çiftliklerine devletten hibe de almışlar.Facebook da belge felan da sunuyorlar. Ama yine de bunlar beni tatmin etmedi. Oturduk iyice düşündük arkadaşla; çok sağlam bir sistem kurmuşlar, kapatıp gideceklerse de öyle küçük vurmayacaklar; bu kadar hazırlık, alt yapı tv reklamı boşuna değil... Eğer patlatacaklarsa bile bana göre en az bir 6-7 ayı var. O sürede de anaparayı kurtarıp bir şeyler kazanırız gibime geliyor....

Come On Cj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam açılan çiftlikler şahıs üstüne firma değil. Kaldı ki 2 tane inek, 3 tane tavuk ile çiftlik olmuyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

Tahribatta ne var ne yok diye bakan çıkan birisiyim geçende bu linkteki konu açıldı.

https://www.tahribat.com/forum/ciftlikbank-icralik-beyler-232478

O konuyu gördüm ve 7000 bin tl para yatıran kuzenime kendisi eskişehirde ve tahribat artık üye kabul etmiyormuş o zaman gördüm konuda gizli olduğu için hesabımın şifresini verdim konuyu bilsin resimleri görsün adam parasını kurtarmaya baksın dikkatli olsun diye ama sağolsun benim adıma sistemi övmüş sonuçta 7000 bin benim cebimden çıkmadı onun problemi  izmir karşıyakadayım ve evimin arkasında yaklaşık 2-3 ay kadar önce şarküteri açtılar piyasada git gide büyüyorlar şeklinde reklam vs şeyler söyleniyor ama şu unutulmamalı incir. Com iflası açıklanmadan 15 gün önce ulusal kanallarda reklamları çıktı ücretsiz eticaret şeklinde sonuç bi dünya internetten para kazanacağını sanan insanların parası havaya uçtu. 

meander tarafından 11/Kas/17 22:56 tarihinde düzenlenmiştir

imza meander
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/utopyaonline/

Yorumları okuyup okuyup kahkaha atıyorum amk :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Lahanayı yerken katır kutur sapına gelince mee demişler yorumlarda hep. Hakkını helal etmemiş adamın teki. Faiz ile para kazanç haram değil mi ? Dolandırılmaya bu kadar hevesli millet yok dünyada.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Lahanayı yerken katır kutur sapına gelince mee demişler yorumlarda hep. Hakkını helal etmemiş adamın teki. Faiz ile para kazanç haram değil mi ? Dolandırılmaya bu kadar hevesli millet yok dünyada.

16 bin yatıran sepet mi ararsın, Son bir umut adama yağ çekip size güveniyoruz diyeni mi, konudan hiç haberi olmayıp üye olmaya çalışanı mı, allah belanı versin oç çocuklarımın rızkını yedin diyen ev kadını mı ne ararsan var. 

Şu yorumları alıp ibret diye bir site oluşturup yayınlayacaksın gayette makara yani :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 9218 Toplam Mesaj: 38
oyun bank çiftlik çiftlikbank