folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Çılgın Android Uygulamaları? ( Network Sniffer Vs )

Çılgın Android Uygulamaları? ( Network Sniffer Vs )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Çok duymuş hep ios kullandığım için incelememiştim hiç. Şimdi lazım oldu. Network dinleme olsun, milletin bağlantısını engelleme olsun, modeme bağlı tüm IP leri tarayıp paylaşıma açık dosya klasörleri bulma olsun, kullandığınız çılgın uygulamalar hangileri?

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Droidsheep yüklü şuan bende. Root gerektiriyor uygulama. Bir de busybox. Yalnız bende mi bir sıkıntı oluştu bilmiyorum ilk 2 gün çok rahat sniff ederken son günlerde ağı boşa tarıyormuş gibi geliyor. Yaptığı tek şey de cookie çalmak.

Onun dışında Wifi-kill var ama paralı. Bir de faceniff olması lazım adı. O uygulama vardı bildiğim. O da paralı bi uygulama. Yalnız ücretsiz olduğu dönemlerde kullanmıştım bayağı kullanışlıydı ikisi de. Özellikle faceniff i cafe gibi yerlerde açarak günde 10larca kişinin youtube-facebook-twitter vb hesaplarına giriş imkanı kazanıyordum :D

Ekleme: Wifi-Kill 'i de Forum Avm'de bir mağazanın pos cihazının internet bağlantısını kesmek için kullanmıştım. 3 dakika kaldı ve rahat 20-30 kişilik sıra oluştu :DD

1049 tarafından 29/Ara/13 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Android Nmap

Bugtroid( Linux tabanlı, pentest odaklı bir işletim sistemi var pc için. Bu mobil versiyonunda da baya araç var.)

Droidsqli ( Bildiğin sql injection aracı, error based sql injection ataklarda baya başarılı diyebilirim.)

Dsploit

Network Discovery

OFS Doser

Penetrate Pro

Pentest Tools

Routerpwn

Wifikill

Wifi Inspect

Zanti

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bugtroid

Bugtroid'te alayı var zaten.

pcdoktor636 tarafından 29/Ara/13 23:57 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mythbusters
    Mythbusters's avatar
    Erkek

Cizik

soralım öğrenelim, öğrenelim soralım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

yok mu şunların .apk dosyası elinde olan? wifi araçları hakkında kullandıklarınızı da ayazz arkadaş gibi açıklarsanız süfer olur

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

@Ayazz bunları bende denicem bi ara :)

Peki bu programların cep telefonu olanı değilde, pc için olanı neler var acaba ? ağ dinlemek için falan.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    Ayazz bunu yazdı

Droidsheep yüklü şuan bende. Root gerektiriyor uygulama. Bir de busybox. Yalnız bende mi bir sıkıntı oluştu bilmiyorum ilk 2 gün çok rahat sniff ederken son günlerde ağı boşa tarıyormuş gibi geliyor. Yaptığı tek şey de cookie çalmak.

Onun dışında Wifi-kill var ama paralı. Bir de faceniff olması lazım adı. O uygulama vardı bildiğim. O da paralı bi uygulama. Yalnız ücretsiz olduğu dönemlerde kullanmıştım bayağı kullanışlıydı ikisi de. Özellikle faceniff i cafe gibi yerlerde açarak günde 10larca kişinin youtube-facebook-twitter vb hesaplarına giriş imkanı kazanıyordum :D

Ekleme: Wifi-Kill 'i de Forum Avm'de bir mağazanın pos cihazının internet bağlantısını kesmek için kullanmıştım. 3 dakika kaldı ve rahat 20-30 kişilik sıra oluştu :DD

Pos internete mi bağlı?  Ben telefon gibi bişeye bağlı zannediyordum. Çünkü ben bildim bileli bu nanelerden var. Eğer int e bagliysa biraz kurcalamak lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Bu tür apk lar root istiyor. .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    ETRoot bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı

Pos internete mi bağlı?  Ben telefon gibi bişeye bağlı zannediyordum. Çünkü ben bildim bileli bu nanelerden var. Eğer int e bagliysa biraz kurcalamak lazım

Hocam bildiğim kadarıyla 3 farklı şekilde çalışıyorlar. GPRS, dial up bir de adsl.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

takip

KaRaKuLe tarafından 30/Ara/13 00:11 tarihinde düzenlenmiştir

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

denedim wifikill apk sını internetten bulup, rootsuz mu deniyon lan? diye uyarı çıktı :(

Neyse yarın root çakarım artık.

Bu arada (kablosuz olan:D) post cihazlarının kendilerine ait wayfayları var

...said addicted.
Toplam Hit: 22834 Toplam Mesaj: 112