Çılgın Türkler Değil, Üstün Türkler....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keopsx
    Keopsx's avatar
    Erkek

NERDEN NEREYE DEĞİLMİ ...!!!

BİZİM OLMADIĞIMIZ YERDE ADALET OLMAZ...!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    diğerlerini bilemiyorum fakat martin luther koyu bi türk ve müslüman düşmanı diye biliyordum bu sözü söylememiş olabilir.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    ewt abi nerden nereye ama hala dostumuzun elinin kolay kolay bıraqmayan bi milletiz bi zor durumda ise düşmanlarımıza kök söktürürüz ama masa başında bunlar ters teper .d

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek
    TANRI TÜRK Ü KORUSUN...!!!

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

ya güzel şeyler bn duymuştum bunları ama bunlar sevmezki bnce bizi.....uydurma da olabilir...

güzel paylaşım 

Zugzwang
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

güzel tabi insanın göğsünü kabartırken biraz da özeleştiri yapmasına vesile oluyor.

sondaki yazıyı da divan-ı lügati't türk hakkında okulda sunu hazırlarken okumuştum...hadisin doğruluğu tartışılır diyor öğretmenimiz ama bu da müthiş gaz veriyor...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    eskidendi bunlar.. ne yazık ki..

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    cursedcrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    eskidendi bunlar.. ne yazık ki..
    Aynen haji :S ne yazikki git gide bozuluyo...Eskiden Neymisiz be :P

null
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

açıkcası martin lutherin bu sözü pek inandırıcı gelmedi,yabancı bi kaynak varmı?

edit: evet ilk yazı büyük bi ihtimal gercek değil

Alman papaz Martin Luther (1483–1576), Türk karşıtlığını düşünce ve eyleminin temeline yerleştirerek sistemleştiren Batılıların Öncülerinden biridir. Ortaçağ düşüncesine (skolâstik) karşı çıkarak dinde reform hareketini başlatan kişi diye tanıtılan, ancak Hıristiyanlık dinîni feodal egemenliğin bir aracı olmaktan çıkararak burjuvazinin egemenlik aracı haline getirmeye çalışan bu Alman ilahiyatçısının, Türkler hakkındaki yargıları şöyledir: "Türkler, Tanrı'nın öfkeli kırbacı, yakıp yıkan şeytanın uşağıdır. Onları yenmek için önce efendisi şeytanı yenmek ve Türkleri tek başına bırakmak gerekir. Türkün tanrısı olan şeytanı yenmeden Türkü yenmek kolay olmayacaktır. Şeytan ise bir ruhtur; topla, tüfekle, at ve insanla yenilmez... Tanrı işlenen sayısız günah ve nankörlük nedeniyle şeytan Türkleri. Almanların başına bela etmiştir. Bir Türkü öldüren vicdan azabı duymamalı, tersine Hıristiyanlığın düşmanını yok ettiği için vicdanı rahatlamalıdır... Türkler Avrupa'nın ebedi düşmanıdır. Şimdi onları düşünüyor ve diyorum ki; eğer Samson (Tevrat'a göre, bir eşek çene kemiği ile tek şaşına binden fazla Filistinliyi öldüren güce sahip Yahudi kahraman y.n.) gibi güçlü olsaydım, çaresini bulur her gün bir Türk öldürürdüm."

kaynak:http://www.akintarih.com/yabancigozu/martinluthervoltaire.htm

martin luther dönemin en büyük Türk düşmanlarından biridir. 

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spitfire_1905
    spitfire_1905's avatar
    Erkek
    bulutbey bunu yazdı:

üzülmeyin lan

ben hala öleyim ;) (kahraman , cesur , vs......................... :)

kendimi övmekten hoşlanmam siz böle cafcaflı sözleri boş bıraktıgım noktaları tamamlayın :)

bende oleyim ;)

null
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Çok ilginç bir yazı, resimlerde Öyle bunların bu sözleri dediğine inanası gelmiyor insanın. Ama Yapandan Allah razı olsun Sözler güzel.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2730 Toplam Mesaj: 17