Çin Malı İphone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

olmaz bir şey bende doğubanktan aldım fiyatlarıda uygun 195 ytl ye aldım ben :) gayette iyi adam sana garantide veriyor bişi olursa getir hallederiz dio kart falan yazıyo

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    benim bir arkadaşta anycool kullanıyor bir senedir gayet memnun. (Bknz. http://www.anycooltr.com/)

selam gençlik!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    bu çinliler iyice aşmaya başladı www.solomobi.com a girdim iphone yi tamamen kopyalayıp üstüne özellikler eklemişler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    hiç tavsiye etmem ben aldım 1 hafta sonra ekranı kırıldı full dokunmatik diye şimdide ekranı yok piyasada elimde kadlı :)

sokayım onun tezine...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek
    aldım beyler wireless flan herşey full artı twde war 230a:) adam iphone ile yanyana koydu tek fark alttaki ufacık china yazısı hangisi gerçek dedi ayrt edemedim

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Paradox21 bunu yazdı:
    -----------------------------
    aldım beyler wireless flan herşey full artı twde war 230a:) adam iphone ile yanyana koydu tek fark alttaki ufacık china yazısı hangisi gerçek dedi ayrt edemedim

kamerası hafıza sı falan nasıl menu arasında degisiklik varmı varsa resim atabilirmisin buraya bende alıcamda .

www.tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    Paradox21 bunu yazdı:
    resmini koyarmısın nasıl bişeymiş.bide wifisi nasıl hız felan denedin mi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek
    hocam şuan koyamıcam ama akşam kesin koyarım digital fotorof makinasını götürmüş bizimkiler

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Paradox21 bunu yazdı:
    hocam şuan koyamıcam ama akşam kesin koyarım digital fotorof makinasını götürmüş bizimkiler

hocam sen banyoya git yeni aldıgın ürünle..banyodaki aynadan çek biz görelim..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Almasaydın daha iyi olurdu başta görsem uyarırdım.Hepsi için geçerli değil tabii ama umarım bir süre sonra elinde kalmaz.Bu arada yakında görürsün orjinal iphone ile farkını merak etme :) iphoneda kamera çekimi yok diyenler için kamera çekimide var,mms gönderimide yeni versiyonla hepsi geldi :) Bu çin mallarındaki sar oranınada dikkat etmenizi öneririm.
Toplam Hit: 12447 Toplam Mesaj: 63