folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çinden Ne Alınır ( Acil Bilgi Konusu )

Çinden Ne Alınır ( Acil Bilgi Konusu )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

kimse link atmadı diyorsunda sanki biz çinde yaşıyoruzda sana yer tavsiye edelim

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    palakan229 bunu yazdı

1. Çinden getirilme N95 idi.

2. 3 Mp kamerası vardıi belki o kadar da değil. :)

3. Çakma mal var, yok değil. Düzgünleride elbette vardır. Ancak nereden nasıl bulacağın meçhul değil mi? 

4. Demişisn ya, yordam bilmeden gidip alırsanız diye, sen gittin mi Çin'e acaba merak ediyorum ey mürid? :) Gidipte bir ürün alıp geldin mi? Çin'den gelen bir mal kullandın mı? Lütfen peynir gemisi yapmayalım ortalıkta.

5. @1 mürid, Çin'de Apple Store açıldı diye bundan 1-2 yıl önce haber vardı. Bulursam hem pm den hem buradan linkini atayım sana. 

1-2-3- çakma mal var yok değil. doğru. düzgün malı nerden bulacağın belli, retail storelardan büyük markalar için. 2 lira ucuzu olsun diye bilinmedik yerlere gitmeye  gerek yok.

4- çine gittim, çinden gelen bir çok ORJİNAL ürünü de kullandım. abi şurda ucuzmuş ordan alalım diye talepte bulunmadım, zaten fiyatlar aşağıda. şu an çok samimi bir arkadaşımda çin de iş için, daha önce gittiğinden, parayı verdim git bana DSLR al dedim, babama da iphone 5 alacak. bugun yarın döner. yani sürekli çinden mal kullanıyorum ey mürid :) peynir gemisi yok ortada.

Sayın mürid madem öyle gittiniz, lütfen bildiğiniz retail store lardan yazın. Adam zaten onu soruyor. :)

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

OK ( Bildiğimiz YAYLI )

Laptop 

Ayakkabı ORJİNİNDEN çünkü tüm adidas puma vs hepsi çine kaydı ( fiyatlar çok ucuzdur herhalde )

hocam bu ürünleri bulabilirsen özellik ve fiyatları banada haber verir misin  + olarakta dr. dre nin kulaklıklar var çinde dahamı ucuzdur varmıdır bilmem ama onuda önerebilirim :)

Toplam Hit: 17996 Toplam Mesaj: 34