folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çin'den Xiaomi Telefon İsteyen? V2

Çin'den Xiaomi Telefon İsteyen? V2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

diğer cihazlara göre bu markanın farkı ne birkaç gündür karşıma çıkıyor merak ettim. ayrıca genel olarak bir fiyat tablosunu pm atabilirseniz değerlendiririm

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Arkadaşlar genel bir bilgilendirme yapayım. 

Öncelikle ürünleri tr deki fiyatlar ile kıyaslamayın buradan alacağınız hiçbir cihazda kimse garanti veremez veriyorum diyen yalan söyler. Xiaomi'nin tr de ne bayisi nede yetkili servisi var cihaz elinizde bozulduğu zaman yaptıracak ne servis bulabilirsiniz nede yedek parça lütfen bunu düşünerek hareket edin. Hepsiburada gibi bir kurum bile xiaomi çakma powerbanklerini satıyor piyasanın way haline 

Üstüne basa basa şunu diyoruz

Bizden temin edilen ürünler resmi xiaomi shoptan alınır faturalıdır.

Herhangi bir problem olması durumun da çine devamlı seyahat edildiğinden dolayı çözüm üretilebilir.

Çin de sıfır xiaomi refurbished cihazlarıda satılıyor %40 daha ucuza kimsenin aklında soru işareti kalmaması için ürünleri xiaomi shoptan temin ediyoruz.

Martech tarafından 15/May/17 17:56 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

fiat bellimi

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Pmler gönderildi

Toplam Hit: 5560 Toplam Mesaj: 45
xiaomi xiaomi telefon